Wpis z mikrobloga

Wkrótce wpadnie mi w ręce ps4 i teraz pytanie:

Czy da się grać (online) bez problemów po wifi? Przy pasmie 2,4Ghz szału nie ma, ale jak połącze się z 5Ghz to smartfon wykręca mi +90Mb/s z opóźnieniem około 15-19ms (w zależności od serwera).

#ps4 #wifi
  • 7
@ejenes: grałem na PS3, teraz na PS4. Od ścigałek, przez BF-y, R6, WoT. Żadnych problemów na WiFi. Wiadomo, że kabel lepszy bo wifka potrafi się czasem bujnąć jak ktoś Ci łazi po domu z telefonem który zasysa netflixa ale ogólnie bez problemowo.
@Nova24: Standardowo, zacznę od exclusivow oraz fifa 19. Do tej pory zawsze gralem na klawiaturze :D

@zaxcer: dzięki za konkret! Wifi jest w zasiegu wzroku konsoli, wiec licze, ze nie bedzie jakis większych spadków

@PanPrezes_PL: wersja pro. FAT to juz chyba tylko w niszowym sklepie albo aukcja
@ejenes z tym FAT to też nie słuchaj tak kolegi bo ja zawsze miałem konsole Day 1 j różnicy nigdy nie widziałem. Nie wiem skąd problemy u @PanPrezes_PL może indywidualne problemy w infrastrukturze. Jedyne problemy miałem z WiFi po podpieciu dongla do HS 2.0. Musiałem go dać na przedłużacz i działa super.