Wpis z mikrobloga

Przelećmy sobie wszystkie zaprezentowane dziś ikony. Jeśli ktoś się nie zgadza, może podzielić się swoimi przemyśleniami w komentarzu.

Keane - CDM ze 175 cm wzrostu. Do tego niespecjalne tempo i słabe strzały. Szmelc.
Butragueno - staty ma bardzo fajne, ale ma tylko 168 cm wzrostu - pchła jak Maradona. Będzie rzadko wybieraną kartą.
Rivaldo - skrzydłowy mierzący 186 cm i mający w primie 87 tempa. Specyficznie. Będzie rzadko wybieraną kartą.
Cruyff- ma 180 cm i niezłą jak na CAM fizyczność w wersji prime, do tego wszystkie skillowe umiejętności ma bardzo wysoko ocenione. Świetna karta ale bardzo droga.
Eusebio- CAM ze 175 cm wzostu i jeszcze lepszą fizycznością oraz skillowymi statami niż Cruyff. Świetna karta ale bardzo droga.
Gerrard- pomocnik box to box, ma wszystko, łącznie z posturą: 183 cm wzrostu i 83 kg wagi. Oby dostał pracowitości wysoka/wysoka. Świetna karta ale droga.
Lampard - uboższy krewny Gerrarda: słabsze praktycznie wszystkie staty, mniejsza sylwetka. Będzie rzadko wybieraną kartą.
Zola - staty ma spoko, ale 166 cm dla mnie go skreślają, sorry ale... Szmelc.
Scholes - niskie tempo, jeszcze niższy def, do tego tylko 168 cm. I to ma być pomocnik kompletny? Szmelc.
Giggs - każda karta ma poważny defekt. Prime i baby mają słabe strzały, środkowa nie ma tempa, na żadnej nie ma fizyczności. Szmelc.
Stoichkov- na każdej swojej karcie ma to, co dla napastnika najważniejsze: tempo, strzały, fizyczność. 178 cm wzrostu, czyli konusem nie jest. Jeśli będzie miał 4 gwiazdki sztuczek, będzie napastnikiem kompletnym. Ze względu na narodowość i fame, raczej nie będzie zbyt drogi. Tania bestia.
Vieri - za mało tempa. 185 cm, dobrze oceniona fizyczność i strzały tego nie naprawią. Szmelc.
Best- na każdej wersji będzie miał dobrze ocenione wszystko co najważniejsze dla skrzydłowego: tempo, strzały, drybling. Fizyczność nieźle oceniona, 175 cm czyli świat i ludzie. Świetna karta ale droga.
Lehmann - ???
Ballack- świetna karta box to box, piłkarza mierzącego aż 188 cm. Wersja baby ma trochę mało tempa, pozostałe to sztos. Świetna karta ale droga.
Luis Figo - wersja baby jest na CAM, pozostałe na skrzydle. Wszystkie mają dość tempa i zadowalające strzały, do tego solidnie ocenione są i drybling, i podania, i fizyczność (180 cm). Świetna karta ale droga.
Gattuso - za niski (177 cm) i trochę wolny jak na cdm (max 74 pace), na box to box brak mu strzałów i podań. I ten dziwnie nisko oceniony drybling. Szmelc.
Socrates - CAM ze 192 cm wzorstu i pace'm wynoszącym 80-84 to dziwne połączenie. Bardzo dobre podania i strzały. Będzie rzadko wybieraną kartą.

#fut #fifa19 #fifa i trochę jednak #fifa18 ;f
  • 8
Socrates - CAM ze 192 cm wzrostu i pace'm wynoszącym 80-84 to dziwne połączenie. Bardzo dobre podania i strzały. Będzie rzadko wybieraną kartą.


@Veyn: z nie wszystkimi się zgadzam, ale tutaj mam największy rozjazd. IMO Socrates to będzie jedna z najlepszych kart w grze na CAMie do samego końca i przez to względnie popularny. A do tego jest szansa, że będzie miał 5* słabszej nogi. To będzie karta bardzo podobna do
@deewu: Będzie, nie ma wątpliwości!

@arko123: Gullit ma jednak zauważalnie więcej tempa, co jest bardzo ważne przy pozycjach ofensywnych, no i często błyszczy na CM czy nawet CDM, Sokratisa z jego żałosnym defem nie dasz na inną pozycję niż CAM.

Akurat do pozycji na kartach w swoim wpisie nie przywiązywałem wagi.

Co do ostatniego, to oczywiste! Ale nie jest to popularny wybór, tak jak Maradoną wielu ludziom nie grało się
@Veyn nie wiem czemu, ale mnie w ogóle nie kręcą legendy, nigdy nimi nie grałem no i jakoś nie bardzo chce. Jedynie mogłaby jakaś wpaść na początek to bym coś zarobił :P
@Veyn zobaczymy co wyjdzie w grze. W 18 na papierze Crespo 87 czy Del Piero Prime dla mnie słabo wyglądali, ale już w grze mega się nimi grało. Bardziej mnie przeraża ilość tych ikon..