Wpis z mikrobloga

Taką otóż poczyniłem herezje największą z źle zapasteryzowanych kompotów, które zaczęły fermentować w słoikach ( ͡º ͜ʖ͡º) Ciekawe czy coś z tego wyjdzie ( ͡º ͜ʖ͡º) Ugułem jabłka, maliny, brzoskwinia, nektarynka, gruszka + ryż na drożdzach winiarskich uniwersalnych ( ͡º ͜ʖ͡º) #winiarstwo #gotujzwykopem #gotujetakzeniewiemja
Niewiemja - Taką otóż poczyniłem herezje największą z źle zapasteryzowanych kompotów,...

źródło: comment_XNXEYGAvmUdY8ZsbTtzBL7QYXirEc0jJ.jpg

Pobierz
  • 10
@Nizax: Stoi jakieś 4 dni, dopiero dzisiaj zaczęło fermentować gwałtowniej. Nigdy nie trzymałem ryżówki dłużej niż 2 miesiące, zawsze robie w plastiku, szkoda balona na takie rzeczy. W balonie stoi prawdziwe wino ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Nizax: Nie wiem w jaki sposób plastik miałby wpłynąć na smak jak to będzie miało może z 8% xD Tak jak pisałem, ryżówke czystą robie zawsze w plastiku, nic tak niedobrego nie czuje nigdy. Ot, #!$%@? winiacz, niczego innego po ryżu sie spodziewać nie można a w tym akurat nie chodzilo mi o smak czy proporcje owoców tylko o to, żeby zrobić cokolwiek z kompotami, które byly zle zapasteryzowane i zaczely