Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie śmieszy gdy lewica broni tych biednych, prześladowanych gejów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pamiętajcie, gej nie może prześladowany z prostego powodu: gej jest typowym przystojnym chadem.

Dziewczyny w liceum sikają ze szczęścia na widok takiego geja a jak ktoś mu coś powie niemiłego to one natychmiast tworzą kordon ochronny wokół niego.

Nie ma czegoś takiego jak brzydki gej. Każdy chce się z nim przyjaźnić by awansować wyżej.

Jeśli mówimy o "przywilejach" to gej jest w 100% uprzywilejowany.

A te morderstwa gejów to jednostkowe przypadki wyciągane przez lewackie media by wmówić społeczeństwu, że gej jest taki bidny i prześladowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli lewica chce się do czegoś przydać to niech broni prawdziwie prześladowanej mniejszości czyli przegrywów.

(na zdjęciu para brzydkich przegrywów) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #4konserwy #bekazlewactwa #lgbt
Pobierz AurenaZPolski - Zawsze mnie śmieszy gdy lewica broni tych biednych, prześladowanych g...
źródło: comment_sdnsEt8Wa4KT9NAZXAWddKNAgvxZgpp9.jpg
  • 31
@AurenaZPolski: no zazwyczaj jak to mowisz "sa ladni" bo sa z bogatych rodzin, gdzie mamusia na tyle dawala milosci, tak bardzo sie troszczyla, by mial sterylne warunki, byl ubrany jak dziwczynka, a tatus nigdy reki na dupie nie polozyl.
Noi na starosc takiemu #!$%@?, brakuje mi meskiej reki na dupie, stroj pozostaje kobiecy nadal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no zazwyczaj jak to mowisz "sa ladni" bo sa z bogatych rodzin, gdzie mamusia na tyle dawala milosci, tak bardzo sie troszczyla, by mial sterylne warunki, byl ubrany jak dziwczynka, a tatus nigdy reki na dupie nie polozyl.

Noi na starosc takiemu #!$%@?, brakuje mi meskiej reki na dupie, stroj pozostaje kobiecy nadal ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@stoprocent: Ja pochodzę z biednej rodziny, twój argument jest inwalidą.
@AurenaZPolski: Po śmierci powinni cię zalać żywicą i wystawić w Sèvres jako wzorzec typowego wykopka XD

Połowa aktywności to tag #przegryw, prawicowe odchyły, ciągłe piwniczenie i nienawiść do każdego kto ma chociaż odrobinę więcej życia towarzyskiego, używanie tej #!$%@? nowomowy z chadami, oskarkami i cuckami, 'chłopski rozum' i wypowiadanie się na tematy, o których nie masz pojęcia. Wykopek jak się patrzy XD
Pobierz Songbird - @AurenaZPolski: Po śmierci powinni cię zalać żywicą i wystawić w Sèvres ja...
źródło: comment_hJRmcQAMx2yjG3ZllGYEX6xbuY6ajuoQ.jpg