Wpis z mikrobloga

Branie kredytu ratalnego w Credit Agricole

- bądź mną
- chciej kupić laptoka do pracy
- deadline to tydzień, zależy ci na czasie
- kup laptoka na raty 0%
- w sklepie wybór Credit Agricole
- OK
- złożony wniosek w czwartek
- dostań maila "Ekstremalnie szybkie raty"
- wypełniony wniosek w piątek
- poniedziałek, 0 odzewu
- dzwoń po infoliniach
- infolinia nie działa
- OK
- jedź do placówki
- pani nie wie jaki jest status wniosku
- dzwoni na wewnętrzną infolinie
- wewnętrzna infolinia nie wie i każe czekać na telefon
- OK..
- wtorek, 0 odzewu
- #!$%@? 50
- pisz na facebooka credit agricole, bo infolinia nie działa
- pani pisze, że przekaże nr telefonu dalej i mam czekać na telefon
- przy okazji zadzwoń do sklepu i spytaj się, czy coś wiedzą
- nie wiedzą
- środa, 0 odzewu
- dzwoni do Ciebie sklep
- wychodzi na to, że Credit Agricole dzwonił do sklepu z informacją, że kredyt przedłuża się bo klient nie odbiera telefonów od konsultantów
- #!$%@? over 9000
- powiedz, że kłamią, bo nie masz telefonów od Credit Agricole od zeszłego tygodnia
- sklep hehnął, mówi, że wystawiają notkę
- dzwoni do ciebie pani z Credit Agricole
- "Ej johny, bo adres korespondencyjny jest inny, niż adres zameldowania"
- are you fucking kidding me
- "Ej bo w internetowych wnioskach musi być wszystko tip-top"
- #!$%@?, ja chyba śnię
- "Ej umowa będzie dzisiaj na maila"
- OK....
- przychodzi mail z umową
- zaszyfrowany
- Dokumenty są zabezpieczone hasłem, które otrzymałeś smsem lub podczas rozmowy telefonicznej z pracownikiem Banku.
- nie otrzymałeś hasła smsem ani podczas rozmowy telefonicznej
- #!$%@?, ja #!$%@?ę
- dzwoń na infolinie
- o, działa
- muzyczka z windy przez 20 minut w słuchawce sprawia, że zaczynasz rozważać samobójstwo
- rozłącz się
- zadzwoń jeszcze raz
- infolinia nie działa
- Ekstremalnie szybie raty

#zalesie #creditagricole #banki #bankowosc
Pobierz johny-kalesonny - Branie kredytu ratalnego w Credit Agricole

- bądź mną
- chciej ...
źródło: comment_gZXrwx5wBFrMXyqi4vyxEqLkSSroa5MC.jpg
  • 27
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@johny-kalesonny: Mi Raiffeisen kartę kredytową miesiąc wysyłał. A potrzebowałem tylko do zniżek w Wizzair. Codziennie na infolinii dawali sprzeczne info.

Banki to skostniałe molochy, jeśli w Polsce rzeczywiście są w miarę cyfrowe i nowoczesne jak mówi branża to nie wyobrażam sobie jaki skansen jest w pozostałych państwach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@johny-kalesonny: Trzeba było kupić normalnie jak człowiek, a nie brać jakieś raty. Jak nie masz hajsu na laptoka do wyłożenia na stół, to znaczy, że Cię na niego nie stać.

@Speedy: Na laptopie pracuje, stac mnie na raty (ktore wrzucam w koszty działalności gospodarczej). Stary sprzet musialem oddac poprzedniej firmie.

A raty 0% sa bardzo OK, po co mam odkładać 10 miesięcy na coś, co mogę mieć dzisiaj za te
@johny-kalesonny #!$%@? miałem to samo chyba z 10 wniosków moich mieli bo raz mi się zamknęła karta na jakimś tam etapie klikania i już nie dało się wrócić, a bo wniosek się "zgubił", a bo hasło do zaszyfrowanego dokumentu się nie zgadza, a bo tamto bo sramto, w końcu #!$%@? zrobiłem wszystko na czysto, nowy mail, komp pod upsem w razie wyjebki prądu, nowe konto w sklepie żeby się nikt nie #!$%@?
A raty 0% sa bardzo OK, po co mam odkładać 10 miesięcy na coś, co mogę mieć dzisiaj za te same pieniądze? Po co tez uwalac cala gotowke ktora teraz masz, zamiast sobie rozlozyc splate i dalej miec gotowke?


@johny-kalesonny: No na przykład po to, żeby nie mieć takich problemów, które teraz masz i nie mieć na karku dodatkowej comiesięcznej opłaty ;-).