Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy jak nie byc toksyczna? Otoz mam bol dupy o kolezanke niebieskiego. W mojej glowie milion scenariuszy, ze mnie zdradza/zostawia dla niej. Ja tez mam kolegow, mam zajecia itd.,ale mnie doslownie te mysli sledza, sa natretne. Ogolnie zachowuje to dla siebie, nie robie inb, ale boje sie, ze mi padnie na mozg kiedys... :/
#logikarozowychpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 24
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: No a spotykają się ze sobą? Umawiają na jakieś wspólne imprezy? Wysyłają sobie zdjęcia, dwuznaczne wiadomości? Czy po prostu kwestia, że on ma koleżankę i sam fakt Cię #!$%@?? Proponuję wrzucić na luz, sama kiedyś miałam spinę o byłą mojego chłopaka, no ale on się z nią spotykał bez mojej wiedzy więc to już było krzywe.
  • Odpowiedz
@reaveres: Zrobiłam aferę, kto by nie zrobił? Mój własny facet spotyka się ze swoją ex i to przede mną ukrywa - co można sobie o takiej sytuacji myśleć? Pokłóciliśmy się, niedługo później rozstaliśmy. Jednak i tak to nie było jedynym powodem rozstania.
  • Odpowiedz
@pani_wytrysku: ja pierdzielę, dziewczyna zdaje sobie sprawę z tego, że jej zbytnią zazdrość o koleżanka nie powinna mieć miejsca i próbuje sobie z tym poradzić. Taka postawa jest bardzo rzadko spotykana i osobiście podziwiam różowa, że stara się walczyć ze swoimi slabosciani. Ale oczywiście wykopki muszą ja zgnoić :/
@AnonimoweMirkoWyznania: tak jak już ktoś napisał wcześniej: porozmawiaj szczerze z chłopakiem, powiedz mu o swoich obawach, podkreśl, że zdajesz sobie sprawę
  • Odpowiedz
@pani_wytrysku: ale wiesz, że zazdrość to normalne uczucie w związku? Grunt, żeby nie przeginać i panować nad tym. A w tym wypadku Mirabelka na razie nad tym panuje, bo jasno napisała, że nie robi inb i póki co zatrzymuje swoje myśli tylko dla siebie. No ale podejrzewam, że ty jesteś oczywiście idealna i nie ma żadnych wad xD
  • Odpowiedz