Wpis z mikrobloga

@caribbean może nie w temacie ale Adlera mam w pracy. Te koszulki po jakimś roku zmieniają odcień a piorę je co drugi dzień a czasami nawet co dziennie. W pracy mam nawet babeczki które mają koszulki z przed 4-6lat i koszulki są bardzo wyblakłe. Możliwe że raz na jakiś czas Adler zmienia dawkę koloru. Bo nowe dostawy maja ciemniejsze kolory.
  • Odpowiedz
@caribbean ja zamawiałem wszystkie modele czarne z Adler, heavy, v neck etc i straszny syf. T shirt z big star dużo lepszy. Nie traci barwy ani nie wygina się a Adler po kilku praniach nie wygląda już dobrze
  • Odpowiedz
@ThePawel: @ArniHell: o kurczę to odmienne zdanie niż słyszałem że najlepsze koszulki jakie można kupić w pl w niskiej cenie ;p
A to co polecacie w takim razie? No bo taka koszulka ze sklepu to jest loteria jak się zachowa - a ja chcę kupić jeden model, i potem przez późniejszy czas będę do niego wracał, a nie biegał po sklepach i eksperymentował.
  • Odpowiedz
@caribbean u mnie stosuje się te koszulki masowo. 1300 osób w zakładzie. Jak dostajesz koszulkę to tak jak by po pierwszym praniu kolor minimalnie się zmienia a później jest już długo stały. Wiadomo jak to jest firma zamawia oczekuje innej gramatury i jakości.
  • Odpowiedz