Wpis z mikrobloga

Potrzebuję urządzenia wielofunkcyjnego mono. Zastanawiam się czy nie lepiej byłoby zainwestować w ksero. Obecnie mam Xerox 3615, ale są z nią problemy (zacina papier przy wielu wydrukach, raz była wymieniana elektronika). Robię ok. 10tys. wydruków miesięcznie. Zastanawiam się czy nie lepiej byłoby zainwestować w ksero przy takiej ilości wydruków. Ile muszę wydać na takie urządzenie ? Znajdę coś do 4000zł ?

Wymagania:
- mono wydruk
- kolorowy skaner
- skanowanie do e-mail
- ethernet
- duplex
- niskie koszty eksploatacji na oryginalnych tonerach, aby nie stracić gwarancji
- niskie koszty eksploatacji pozostałych części bębny, rolki itd.
- min. 2 lata gwarancji najlepiej z naprawą u klienta

Wołam @drtusz

#drukarki #drukarka #druk #cokupic #komputery #ksero
  • 4
@znienawidzony_snajper: niestety nie mam wiedzy na temat takich kombajnów do wielotysięcznych wydruków. Ale wiem, że 4 tys. to zbyt niski budżet. Z Twoimi wymaganiami to najtańszy jaki znalazłem kosztuje 5 tys. bez sprawdzania eksploatacji, tylko same techniczne wymagania.

Pozdrawiam, Rudy z DrTusz.pl
@znienawidzony_snajper:

Brother DCP-L5500DN i HP LaserJet Pro M426dw to bardzo dobry wybór. Kupuj śmiało jedną z nich. Osobiście patrząc na miesięczne obciążenie brałbym HP.

Porównując eksploatację obu modeli:

Brother DCP-L5500DN
U mnie kosztuje 1 541,99 zł
Link: https://www.drtusz.pl/urzadzenia-laserowe-urzadzenie-wielofunkcyjne-brother-dcp-l5500-dn-p-13475.html

Na rynku kupisz tonery z dwoma pojemnościami - na 3000 i 8000 stron. W przypadku moich zamienników toner na 3000 kosztuje 99,99 zł, natomiast ten na 8000 kosztuje 119,99 zł. Model wymaga wymiany