Wpis z mikrobloga

Nie wiem komu mam kibicować na fame mma- rafonixowi czy danielowi- do obu osobników odczuwam pogardę. Najlepiej by było gdyby oboje tam się połamali i np. zabili. Napiszcie jedną wadę i zaletę każdego z nich. Daniel jest pewny siebie(robi to co chce a opinie innych traktuje jak socjopata-kalkuluję), kreatywny. Ale za to jest fałszywym, infantylnym, apodyktycznym chamem. Rafonix ma ponad przeciętną inteligencję,gnębi/ł grubego,posiada poczucie honoru(ale według jego zasad). Ale za to jest klasycznym patusem i(co najgorsze) stara się to ukryć. ( ͡ ͜ʖ ͡)
#danielmagical #rafonix #patostreamy
  • 12
@Szczurek1: Nie wiem jakiego daniela Ty oglądasz bo ten który streamuje z meliny ma w sobie tyle kreatywności co rozumu - absolutnie zero. Zaleta tucznika - nie widzę takowej. Natomiast co do krasuckiego, można go lubić lub nie ale trzeba przyznać, że ma patus gadane.
Ponad przeciętną inteligencję? XD Rafonix jest słaby psychicznie (było to widać jak kilka razy łukasz go zabił w GTA, kilka razy też się popłakał na streamach), nie ma pewności siebie i jest popychadłem. W sumie to obaj są i byli popychadłami. @daniel-zwierzynski jest jebnięty ale ma tę pewność siebie, jest konfidentem i fałszywcem. Rafonix widać że trochę spokorniał ale nadal w jego głosie słychać patologie. Kto według mnie jest gorszy? Tucznik obłudnik.