Wpis z mikrobloga

Mirki od #xiaomilepsze mam problem z moim redmi Note 5, otóż od dłuższego czasu mam tak, że przy próbie zablokowania średnio co trzecia co czwarte zablokowanie nie powoduje wygaśnięcia ekranu a tylko wyświetlenie ekranu blokady, jest to strasznie denerwujące zwłaszcza gdy puszczam muzykę blokuje (a przynajmniej tak mi się wydaje) wkladam do kieszeni i zaczyna się sam przełączać bo był na ekranie blokady a nie wygaszony, problem pojawia się zupełnie losowo, poodinstalwoalem kilka apek ostatnio instalowanych bo. Myślałem że to przez któraś z nich ale problem pozostał, jest możliwość że jakaś apka go wybudza jeśli tak to jak to sprawdzić? Często wertuje apke advanced task menager ale nie mam w tle nic podejrzanego, jeszcze ostatnio zastanawialem się czy to może przycisk jest uszkodzony i sam się "klika" drugi raz ew etui mu w tym pomaga ale zdjęcie etui nic nie zmieniło a telefon jest nowy (niecały miesiąc) przewertowałem już sporo forów i nikt nie miał podobnego problemu nawet na tych anglojęzycznych, jest ktoś kto wie jak to rozwiązać ew miał podobny lub chociaż pomysł od czego to mogłoby być? (dodam że telefon z polskiej dystrybucji jak to coś zmieni) #android #miui #miuipolska #problem #xiaomi
  • 6
Wybacz, mój bład nie za bardzo jeszcze ogarniami miui, całe życie na WindPhone ( ͡° ʖ̯ ͡°) Własnie nie od samego początku, zaczeło sie jakos przypadkowo, na początku nie zwracałem na to uwagi bo myslalem, że przez przypadek dwa razy kliknałem power ale jak zaczelo sie czesciej to dopiero skojarzyłem fakty i po odinstalowałem apki jakie instalwoalem w tym czasie i jakie podejrzewałem o to ale nie pomogło
@Warest: mam podobnie w Redmi Note 4x, czasami przycisk power zachowuje się jakby coś nie łączyło albo łączyło w nim podwójnie bo po przyciśnięciu go telefon sie zablokuje a po ułamku sekundy sam się wybudzi do ekranu blokady, podobnie przy odblokowywaniu, ekran mignie i zgaśnie sam. Czytnik palca też działa jak chce xD Już się przyzwyczaiłem.