Wpis z mikrobloga

@pan_sting: > raz na miesiąc dostają same kości z obiadu i zlewki z zupy. Chleb to podstawowe danie dla psów na wsiach.

XDD Nie wiem, gdzie te wsie, że raz w miesiącu jedzą tylko mięso i zupę.
Mam nadzieję, że nie masz psa, bo Twoja logika i doświadczenia na temat karmienia są przerażające.
  • Odpowiedz
@pan_sting: suchy chleb maczany w czystej wodzie? Jesteś pewna że to nie tak, że ta "woda" to tłuszcz z resztami mięsa po smażeniu, albo coś podobnego? Bo po samym chlebie to on by raczej wyglądał jak strach na wróble.
  • Odpowiedz
@KaloryfeR: Tak czytam podobne temu newsy i za każdym razem nachodzi mnie myśl: Kiedy do tak fajnej z założenia rzeczy jaką jest wegetarianizm (mam na myśli ten ideowy, a nie tylko zdrowotny) wkradło się robienie zwierzętom krzywdy i zmuszanie ich do postępowania wbrew ich naturze? Przecież to wypacza cały zamysł bycia wege.
  • Odpowiedz
@Trzesidzida: Chętnię dowiem się jakie męki, przed którymi chcesz uchronić pieska swoim godnym podziwu heroicznym gestem, masz na myśli. Głód, choroby? Czy może nie wiesz o tym, że chwilowa przyjemność nie jest szczęściem, a jedzenie wege może smakować - tak ludziom, jak i psom?
  • Odpowiedz
@Sokoosky: Spojrzałem oczywiście na to, czym zamierzałeś mnie oświecić i dzięki czemu miałeś nadzieję zachować twarz, jednak nie było to konieczne z racji tego, że skończyłem już gimnazjalny kurs biologii. Niemniej jednak - dziękuję.

Zanim jednak mimo wszystko pójdę się zesrać chciałbym dowiedzieć się jak z tego faktu doszedłeś do kuriozalnego wniosku, że psy koniecznie potrzebują mięsa do zdrowego żywienia.
  • Odpowiedz