@ProHefajstos: Psychika. Uprawiasz jakiś sport? Ja np. dużo grałem w tenisa i psychika działa tak. Jak masz seta i przegrasz swoje podanie na początku i jest 0:1 to rozpamiętujesz temat, nie wiesz kiedy robi się 0:4, budzisz się ugrasz 1 gema i przegrywasz seta 1:6. To się zdarza topowym zawodnikom na świecie. Czemu w grach miałoby być inaczej. Potem już wchodzi taki etap, że za bardzo chcesz, za bardzo się podpalasz
@Lechu1777 to jest pierwsza rzecz o jakiej bym pomyślał bo wiem że takie rzeczy się zdarzają. Jednakże jeżeli weźmiemy pod uwagę że zdarzyło się to podczas jednego turnieju w tych samych i różnych drużynach to prawdopodobieństwo że jest to tylko i wyłącznie kwestia psychiki jest mała. Zwłaszcza że zespół astralis niegdyś słynął z tego że był słaby psychicznie ale od czasu zatrudnienia pani psycholog plasują się na szczycie i w każdym meczu
@ProHefajstos: Zauważ, że drużyny, które przegrały 16:0 i 16:1 na pierwszych mapach, wygrały później całe mecze, więc o żadnych wadach w sprzęcie nie może być mowy. W każdym sporcie zdarza się, że komuś wszystko wychodzi, a przeciwnikowi nic. Dochodzi psychika jak @Lechu1777: zauważył i błędnie podjęty decyzje spowodowane chęcią szybkiego odrobienia strat i masz prostą drogę do przegrania mapy czy seta na sucho. W csie dochodzi jeszcze aspekt gry zespołowej.
@metylofenylopropyloamina w sumie nie jestem zdziwiony że coś takiego może mieć miejsce ale fakt że zdarzyło się to w trzech meczach pod rząd to budzi jakieś podejrzenia bo nigdy wcześniej taka sytuacja się nie zdarzyła. Bywały przegrane 16:0 albo 16:1 ale pojedynczo a nie praktycznie obok siebie. Dla zainteresowanych tak grałem w różne sporty w życiu i wiem jak ważna jest mocna psychika.