Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Android
  • 0
@hohohohoho słuchaj, wychodzę z założenia, że jak tyłek odstaje to już można. Nie sprawdzam legitymacji ))¯_(ツ)_/¯
Full legal oczywiście :)
  • Odpowiedz
@equu: za pierwszym razem dałem plusa, ale za drugim to się zrobiło trochę smutno, bo masz laskę, która zwyczajnie lubi pokazywać brzoskwinie w sieci xD

Masz potencjał na showupa albo chaturbate
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@JBFC ale to ja lubię pokazywać jej brzoskwinke ( ͡º ͜ʖ͡º) większość lasek jakie mam nie ma z tym problemu pod warunkiem, że nie jesteśmy w stałym związku. A portale w/w to żadna nowość dla mnie ( )
  • Odpowiedz
@equu: zawsze mnie ciekawiło co kieruje ludźmi wrzucającymi takie zdjęcia do internetu, zalatuje to desperacką potrzebą atencji. Raczej nie wywołujesz bólu dupy, może u jakichś pojedynczych gimbów, szacunku też nikt raczej do ciebie nie będzie miał. Otoczenie cię nie zauważa i musisz to sobie jakoś kompensować w necie czy o co chodzi, pytam tak z ciekawości no offence
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@terwer358 dokładnie to samo mną kieruje, co zapewne dużą większość osób prowadzących choćby Instagram. Chęć popisania się/potrzeba atencji/ochota na dyskusję jak choćby teraz/ale chyba przede wszystkim prowokowania i mierzenia się z czymś "nowym". Atencji mam na codzien dość sporo jak i znajomych, z kobietami też nie mam najmniejszego problemu. Robiłem juz chyba wszystko co można obejrzeć w filmach dla dorosłych i uwierz mi, że wrzucenie tak płytkiego a może nawet dla niektórych
  • Odpowiedz