Wpis z mikrobloga

@uzamkniete: To akurat nie na wrzesien ale na specjalna okazje - drugi syn sie rodzi zima. Jeszcze bede do tego czasu na Karaibach, ale z dostepnoscia Behike jest niestety ciezko wiec kupiłem juz na wszelki wypadek ;)
  • Odpowiedz
@uzamkniete: Jak zwykle w takich akcjach to kwestia kontaktow. Wyslalem info ze bede mial drugiego syna i szukam i sie znalazly.

Te akurat mam od przyjaciela mojego przyjaciela z Bangkoku. Mial boxa i odsprzedal mu 3 szt. Poprzednio mi inny znajomy zalatwial z doskonalego sklepu w RPA.
Osobiscie w sklepie widzialem tylko raz w Cozumel. Tam wiekszosc sklepow to podrobki dla amerykanow, ale jest jeden dobry i wlasciciel mial dla
  • Odpowiedz
Co do rozmieszczenia to po prostu mam full w humodorach w tym mieszkaniu.

Conservasy uwazam za calkiem dobre tanie cygara. Jak mam max 10 minut a chce zaplic cygaro to wole conservasa zapalic i wyrzucic niz kombinowac z paleniem na raty. Wiecej zastrzezen mam do ich jakosci wykonania niz smaku.
  • Odpowiedz
@KkaskaderMike: jak czytam drogę załatwiania cygar, to czuję się jakby działała jakaś mafia cygarowa na świecie :D jeszcze powiedz, że kolegą kolegi z Bangkoku był Kim Jong Un, który akurat miał pudełko na zbyciu :D

Btw. wiesz może czy Aging Room M356 Forte są jeszcze w sprzedaży, czy to była mocno limitowa akcja? AR wycofało się z europy, ale mam komu zawrócić głowę wiosną.
  • Odpowiedz