Wpis z mikrobloga

To ja #!$%@? lubię w TVN 24. Przedstawiają znaną wszystkim (no może starszym) widzom uśmiechniętą, sympatyczną kobietę, którą WE WŁASNYM DOMU naszli źli policjanci i zastrzelili. Nie no, skandal.
Dopiero u dołu artykułu napisane jest, dlaczego to paskudni funkcjonariusze złego polityka Trumpa otworzyli ogień do (prawie) bezbronnej aktorki znanego serialu!!
https://www.tvn24.pl/usa-gwiazda-ostrego-dyzuru-vanessa-marquez-zastrzelona-w-domu,865383,s.html
#nagrodazlotegogoebbelsa #polityka #bron
SlenderCzester - To ja #!$%@? lubię w TVN 24. Przedstawiają znaną wszystkim (no może ...

źródło: comment_hGLMFAgQWV1HFyszPBPJe2akbXJ2IuiV.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SlenderCzester: Nie dość że nie ma słowa o złym Trumpie to nie ma też słowa o złych policjantach. Jak udało ci się do tego wepchnąć politykę?

> a wiesz co to jest linia redakcyjna czy jeszcze w szkole nie uczyli?


Wiem że takie omamy i paranoje jaką tutaj przedstawiasz się leczy.
  • Odpowiedz
co mają przekazać to przekazali, jak zasłaniasz się że czegoś tam nie ma bo nie wiesz jak ta stacja działa to nie pomogę


@SlenderCzester: Moja eks też miała talent do nadinterpretacji tego, co się jej powiedziało.

Basiu, to ty?
  • Odpowiedz
@SlenderCzester nie no, na śrut to spoko, strzał ze strzelby nigdy nikogo nie zabił :p Teraz pytanie - o co chodziło dziennikarzynie? Czy to była wiatrówka? Ale skoro "broń", to chyba jednak nie? A że policjanci ze strzelby strzelają do kibiców, a oni żyją dalej, więc nawet mamy gotową logikę debila na tę okazję :p

@hehenuanek
@UchoSorosa o Trumpie nie ma, ale jest to nadal sprytna manipulacja, wydźwięk zdania
  • Odpowiedz