Wpis z mikrobloga

Na razie tak to wygląda. Nie ma tego wiele, ale i tak się bardzo cieszę. Sprawia mi wielką radość odbieranie tych kartek i sprawdzanie skąd tym razem. Najmilszą niespodzianką była ta z Białorusi. ()

PS czy może się zdarzyć, że wylosuje mnie ktoś z Polski lub ja kogoś takiego wylosuję?
#postcrossing
p.....o - Na razie tak to wygląda. Nie ma tego wiele, ale i tak się bardzo cieszę. Sp...

źródło: comment_fFTknX8dNiOA8Ue39YhOQKb3r3aCIRc5.jpg

Pobierz
  • 17
@Bartoshh:
1. Zakładasz konto na: https://www.postcrossing.com/
2. Klikasz send a postcard
3. Losujesz pięć adresów (albo ile chcesz, ale na początku maks 5)
4. Wypełniasz kartki pocztowe, piszesz coś miłego od siebie, umieszczasz na kartce specjalny kod
5. Idziesz na pocztę i kupujesz znaczki zagraniczne (za piątaka)
6. Wysyłasz

Jak dojdą to adresat wpisuje na stronie ten kod, dzięki czemu Twój adres wpada do puli i ktoś go z pewnością wylosuje.
@24-Sto: Coś o sobie. Kim jestem, gdzie mniej więcej mieszkam, co robię na co dzień. Jeżeli kartka prezentuje coś mi bliskiego, na przykład jakiś obraz albo zabytek albo zdjęcie z mojego miasta, to piszę co ona przedstawia.
@sorhu: dzięki. Tego nie widziałam. Możesz teraz nadrobić. Chyba 25 zł za pięć znaczków to nie tak wiele, a co do kartek, to chyba naszym narodowym hobby jest chomikowanie widokówek. Ja mam tego tałatajstwa dwa kartony. Rodzice to trochę janusze i gdziekolwiek są, to wykupują pół sklepu z pamiątkami.
Chociaż trochę głupio mi wysyłać kartki z widoczkami z np. Norwegii. Staram się trochę promować nasz kraj i wysyłać jakieś z obrazami