Wpis z mikrobloga

@Murmurmur: Ale ja mam w dupie jego filmik, oceniam jego. Nie rozumiem, dlaczego uważasz, że kogokolwiek z nas obchodzi to, co on tam #!$%@?, zwyczajnie mamy dość jego ryja, bo to jest typowy człowiek-knyp, który jak tylko gdzieś usłyszy pierdnięcie, to leci z fiutem na wierzchu, żeby nagrać o tym filmik. #!$%@? się wszędzie, de facto nie mając o sprawie pojęcia, ale swoje trzy grosze musi dołożyć, no bo przecież
  • Odpowiedz
@Murmurmur

na takich debili jak wy

x'D
Spysiński jak wiele innych kanałów commentary video wiele razy pokazywał że nie ma nic do powiedzenia ale komentuje bo głośna sprawa. Denerwuje mnie jego styl wypowiedzi i często to co mówi mnie jedynie irytuje więc mówię że mam na gościa alergie, sprawę klocucha mam głęboko w dupie :v
  • Odpowiedz
@Imperator_Bazantow: jaki dzban xDDDDDD Tylko, że ten filmik nie jest o demaskacji klocucha i jakichś tam faktach itp, więc gdzie się niby #!$%@?? Ale no tak, przecież trzeba samemu założyć co w tym filmie jest i na swoim własnym założeniu oceniać xDD
  • Odpowiedz
@Murmurmur: #!$%@? się w klikalny temat, nadaje clickbaitowy tytuł, późnej bajdurzy o tym, że Wykop zdemaskował Klocucha, a na końcu wrzuca parę krótkich filmików innych YouTuberów, jak mówią, że są Klocuchami. I co w związku z tym? Gdzie ja ci bulwo pisałem, że on mówi tam o demaskowaniu? Sram na to, co on tam bajdurzy, bo #!$%@? dla #!$%@?, jak zawsze zresztą.
  • Odpowiedz