Wpis z mikrobloga

powoli to wygląda już na choroby psychiczne - wszyscy trolle siebie warci, sfrustrowane dzieciaki z zbyt dużą liczbą czasu ¯_(ツ)_/¯


@devones: Dobrze, że niedługo szkoła się zaczyna i dzieciaki będą miały mniej czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ten Debilnator to faktycznie na oko 14, max 16 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@skajter: cały czas się daje to jest on. Posiedzisz tutaj troszkę a zobaczysz, że nie można zmienić stylu pisania. Trzeba być dewiantem żeby pisać takie rzeczy w internetach, to jest ten sam schemat dlatego uważam, że to on. Stara się, teraz utrzymuje dwa konta cypherpunkbtc i debilnator ale głowy zmienić nie da się. Jest jeszcze opcja, że debilnatorek od jajek to ten koleś co założył stronę trolującą bitcoina a cypherpunk to
@pawlo74: Jeszcze pare wpisow wczesniej, inne konto to skiter, teraz to konto to skiter, kazde inne zielone to skiter, wszedzie skiter ... nie obraz sie, bo nie chce cie urazic czy obrazic, ale wszedzie widzisz skitera :/
@skajter: nie po prostu Ty to tak widzisz. Poplątało Ci się. Ja mówię od początku to samo. Tylko nie jestem pewien czy to jest jedna osoba czy być może jednak dwie. Czyli koleś od strony antybitcoinowej i skiter czy tylko skiter podszywający się pod dwie osoby. BTW. to bardzo ciekawa historia bo antybitcoinowiec ujawnił skitera i dlatego skiter wpadł w szał. Byłeś już wtedy tutaj czy nie? Pamiętasz to zajście. To
@skajter: moderacja nic nie robi, są bezużyteczni. Prawdopodobnie dlatego, że nie lubia mnie tutaj, chcieliby abym zniknął. Ja tutaj od zawsze byłem czarną owcą i bany dostawałem. Dlatego oni teraz ignorują to co się dzieje. Już pomijając ataki personalne na mnie to za spam powinni wziąć się zdecydowanie. Poziom dyskusji na tagu przez troli spadł do najniższego w historii.