Wpis z mikrobloga

@MysGG: dla mnie indykatorem dna jest aktywnosc ludzi na steem, czyli jednego z niewielu blochchainow, ktory do czegos sluzy :) kiedy siegniemy dna, ktore bedzie stabilne to bedzie czas na zakupy i ew hosse
@ralfek: @MysGG: Różnica jest taka że tu cykliczność rynków wcale nie jest tak oczywista.

Dlaczego któryś z tych rynków ma docelowo wstać? Bardzo powszechnym zjawiskiem nawet na giełdach jest to że spółka po latach marazmu jeśli nie przejęta tylko dlatego ze po prostu jest notowana to bywa wycofana.

Tutaj bliżej nam tych scenariuszy, wiele krypto (a możliwe że wszystkie) wcale nie musi wstać i nawet za 5 lat dobić do
@Saeglopur: mysle, ze ten rynek wstanie minimum 1 raz, dlatego ze krypto idealnie przyciaga leszczy, wiec wieloryby nie przegapia mozliwosci wywolania kolejnego hypu, byc moze stanie sie to za pomoca jakis dodatkowych technik czy manipulacji, krypto to dziki rynek
@ralfek

dla mnie indykatorem dna jest aktywnosc ludzi na steem, czyli jednego z niewielu blochchainow, ktory do czegos sluzy :) kiedy siegniemy dna, ktore bedzie stabilne to bedzie czas na zakupy i ew hosse


Tak sobie myślę że jak jesteś w stanie rozpoznać dno aktywności na steem to tak samo jesteś w stanie rozpoznać dno na wykresie BTC ;)