Wpis z mikrobloga

jaki to ma związek z akcyzą?


@nojednaknie: Dokłada około 5 groszy na litrze do jego ceny. Poza tym MF wrzuca ją w tych rocznych statystykach wykonania budżetu do dochodu z akcyzy. Wpływy z tej opłaty zapasowej to około 1 mld złotych
  • Odpowiedz
chłopie mam 32 lata, jestem dentystą i płace miesięcznie 1500-2000 zaliczki na dochodowy (dla jednych to mało, dla innych to całe miesięczne zarobki), nie kradnę, płace podatki, w miejscach z którymi współpracuje zawsze pilnuje żeby były wydawane paragony


@wykopowaswinia: ależ to jest piękny przykład leminga - wiem co piszę bo płacę wysokie podatki XD i jestem DENTYSTĄ tak, szaraki studia, bo każdy kto nie ma studiów to patologia zza kasy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cozadauny: nie robiłem sumarycznych obliczeń tylko na przykładzie jednostki ale o tym właśnie był mój komentarz.
Zajebią 1000, dadzą 500 i wielcy łaskawcy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Pierdzielenie, PiS nie okrada nas wcale bardziej niż PO, a tak jak PO się nie dzieliło kasą i brało tylko sobie tak PiS chociaż w części dzieli się z ludem. Jak nie pokażecie dokładnych wyliczeń jak bardzo was pisiory okradają to zdania nie zmienię.
  • Odpowiedz