Wpis z mikrobloga

#dhl #kielce #ciagdalszy #gownowpis

Dalszy przygód z DHL'em. Dnia 24 sierpnia została wysłana do mnie przesyłka przez morele, nadal nie dotarła. Od poniedziałku walczę z nimi, aby dostarczyli mi paczkę. Wykonałem już łącznie 13 połączeń, dzisiaj się nawet zapytali, czy to "Pan Igor" dzwoni :). Sprawa wygląda następująco, DHL nie jest w stanie wydać przesyłki do doręczenia kurierowi, żeby było zabawniej, kurier DHL, zjawiał się u mnie przez 3 dni z innymi paczkami lub po przesyłki, jednak nigdy nie miał przy sobie tej jednej. Nie wiem co jeszcze mogę zrobić, żeby poznać losy mojej przesyłki, nie są w stanie mi nawet powiedzieć co się dzieje z przesyłką, poza tym, że znajduje się w DHL Parcel Kielce... Dołączam parę screenów, które potwierdzają, że kurier u mnie jest praktycznie codziennie, oraz absurdu, który informuje mnie, że dzisiaj paczuszka będzie doręczona.
pegas - #dhl #kielce #ciagdalszy #gownowpis

Dalszy przygód z DHL'em. Dnia 24 sierp...

źródło: comment_l5bbsjiO5AVmuuTh9JbSFz0qsk2kGm9p.jpg

Pobierz
  • 6
@pegas: co prawda nie pracowalem w dhlu ale wydaje mi sie ze ja zgubili, a ten komunikat ze dotarla do oddzialu w Kielcach pewnie wpada z automatu (generpwany o podobnych godzinach). Zgubuli to zgubili na #!$%@? drazyc temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)