Wpis z mikrobloga

@madAlice Czegoś nie potrafię tutaj zrozumieć? To już nie pierwszy Twój post pod tagiem "motocykle" gdzie jest więcej usuniętych niż widocznych wpisów.

Wszyscy się na Ciebie uwzięli czy o co chodzi?

Ostatnio gdzieś czytałem, że grupka osób mająca Fazery i FZ6 robi zbiorowe zamówienie u Szfajcara. Jak jesteś zainteresowana to poszukam i podeślę kontakt.

Zdałaś już prawo jazdy?
@trueno2: :D
Otóż do moich wpisów zwykle wprasza się pewna grupka osób z pewnego forum marudząc, że nie piszę tam, tylko tutaj lub urządzając sobie śmieszki. Ta grupka potem blokuje mi konto ze wszystkimi moimi rozmowami z użytkownikami tego forum na slacku, ale nadal wracają do moich wpisów z dokładnie tym samym tematem. Nie są to odpowiedzi na moje pytania, więc po zakończeniu dyskusji komentarze usuwam, żeby nie było niepotrzebnego bałaganu
@Bichow: no to po co przychodzicie do moich wpisów z pretensjami? Wszyscy wiedzą za co się "obraziłam" - po prostu nie przebywam w towarzystwie, które mnie wyzywa i obraża z byle powodu. Dla mnie niejechanie na zlot to jest byle powód, a z tego powodu zostałam zwyzywana od atencyjnych #!$%@? i innych takich (jaki to ma związek - nie wiem). Swoją drogą wszyscy mnie wtedy na tym linczu wyganiali z paciaka,