Wpis z mikrobloga

Czy istnieje możliwość wyeksportowania trasy wyznaczonej w Google My Maps tak, żeby mieć do niej dostęp offline na tablecie, łącznie z wyznaczoną trasą i punktami? Kombinowałam już na kilka różnych sposobów, ale zapisywało mi jedynie fragment mapy bez nałożonych punktów, a o to mi głównie chodzi. Zdjęcie poglądowe do czego chciałabym mieć dostęp bez włączonego internetu.

#pytanie #kiciochpyta #podrozujzwykopem #google #googlemaps #podroze
namietna_kaszanka - Czy istnieje możliwość wyeksportowania trasy wyznaczonej w Google...

źródło: comment_G3nzOV1K6ku3SDBJo72iyciiTgGeoxdn.jpg

Pobierz
  • 10
@Yrrrr: To prawda, ale myślałam, że jest może jakiś mądrzejszy sposób. Ostatecznie pewnie tak to się skończy :D
@motaboy: Próbowałam, w momencie wybierania obszaru, który chcę zapisać jako offline wszystkie punkty znikają z mapy i zapisuje mi jedynie sam fragment miasta.
Próbowałam, w momencie wybierania obszaru, który chcę zapisać jako offline wszystkie punkty znikają z mapy i zapisuje mi jedynie sam fragment miasta.


@namietna_kaszanka: Tak, ale właśnie stawiam że jeśli będziesz miała mapę offline, to wtedy dopiero możesz wyznaczyć trasę i spróbować jakoś zapisać (albo link, albo jakoś inaczej). W tej kolejności, a nie odwrotnie - najpierw mapa offline, dopiero potem wyznaczanie trasy i na koniec ewentualnie szukanie sposobu zapisu.
@namietna_kaszanka: generalnie google dla mnie nie jest najlepszą opcją do turysyki.
na telefon polecam apkę #locus bo obsługuje najróżniejsze mapy, trasy, punkty, nawiguje itp. itd.
łap jeszcze filmik o gpsies (tam głównie o trasach mówi, ale nie ma przeszkód, by dodawać również punkty - można swobodnie przełączać się między trybami rysowania trasy i dodawania punktów)
brachistochrona - @namietna_kaszanka: generalnie google dla mnie nie jest najlepszą o...