Wpis z mikrobloga

Czy jestem jedyną osobą, która nigdy wcześniej nie słyszała o #klocuch zanim na wykopie nie zaczęły w gorących pojawiać się jego "utwory" aezakmi i kruci gang ?
I czy nadal jestem jedyną osobą, która uważa taką twórczość za żałosną (podobnie jak wysrywy większości "polskich youtuberów")?
  • 57
  • Odpowiedz
@byferdo: ja dalej nie wiem kto to jest, coś tam słyszałem że klocuch to, że klocuch tamto, ale nigdy nie miałem ochoty zagłębiać się w jego biografie czy twórczość, w sumie dalej nie mam, nawet przy tej fali wykopowej xD
  • Odpowiedz
no to elo, czy jak tam mówią twoi rówieśnicy


@byferdo: generalnie to chciałem na spokojnie odpisać że jeśli nie zna się kontekstu klocucha i jego wczesnej twórczości to raczej dla takiej osoby nie będzie to śmieszne. Ale ty #!$%@? emanujesz takim pasywnoagresywnym alternatywo-bełkotem xD jeszcze to #!$%@? o tym jaki to stary nie jesteś. Ja jestem tylko nieco młodszy od Ciebie i jakoś rozumiem klocucha więc to żaden argument. W ogóle
  • Odpowiedz
@byferdo: ja po dziś dzień nie mam pojęcia co to jest lub kto to jest ten cały klocuch
nie miałem ostatnio czasu wchodzić na wykop, a wcześniej jak widziałem to omijałem te wpisy bo i tak nie wiedziałem o co chodzi xD
bo te wpisy z klocuchem to zbyt informacyjne nie są chyba nigdy - zawsze coś typu nie wiem - zdjęcie kogoś (może tego pana klocucha?) i np. jakaś wypowiedź,
  • Odpowiedz