Wpis z mikrobloga

Czy jestem jedyną osobą, która nigdy wcześniej nie słyszała o #klocuch zanim na wykopie nie zaczęły w gorących pojawiać się jego "utwory" aezakmi i kruci gang ?
I czy nadal jestem jedyną osobą, która uważa taką twórczość za żałosną (podobnie jak wysrywy większości "polskich youtuberów")?
  • 57
  • Odpowiedz
@byferdo: nie nie jesteś jedyną osobą na świecie, która nie lubi twórczości klocucha, ale po co się tym chwalisz? nikogo to nie interesuje
  • Odpowiedz
@byferdo: no krótko mówiąc to zdziadział i z pieniężnych autystycznych produkcji teraz puszcza taką samoą papkę jak tą z którą ciedyś walczył
smutne :(
  • Odpowiedz
@josedra52: nie wiem co jest fajnego w filmikach nagrywanych dziwnym głosem? Nawet tego oglądać się nie da.
A to, że ostatni raz w jakąś poważniejszą grę komputerową grałem w czasach liceum (czyli jakieś 13 lat temu) tym bardziej mnie zniechęca do tego typu "kanałów" na YT.
  • Odpowiedz
@byferdo: ale na serio jakiej odpowiedzi się spodziewałeś? xD Że wszyscy Ci przyklasną czy jak? Trzeba mieć IQ spłuczki, żeby twierdzić, że jest się jedynym, który wcześniej nie słyszał o klocuchu. Chciałeś pokazać jak fajny jesteś nieznając czegoś co zna większość na mirko? xD
  • Odpowiedz