Wpis z mikrobloga

#tatry #turystyka #gory
Czy ktoś jest w stanie powiedzieć jak może wyglądać sprawa transportu między Zuberecem a Siwą Polaną? Istnieje tam jakiś bus/taksa tak jak na Palenicy (gdzie jest transport na Słowacką stronę Rysów na pewno)? Czy niestety przejście przez Rohacze musi skończyć się nieludzką pętlą z Siwej Polany do Siwej Polany?
  • 6
@pilot1123 chyba średnio z czasem. Weekendowo chcę to zrobić a niedzielę przeznaczyć na odpoczynek i bezpieczny powrót do domu a nie zasypianie za kierownicą. Wydolność mam bardzo dobrą ale mimo wszystko wyliczyłem 38km...
@pietryna123: Marzy mi sie ta trasa od paru lat (cala gran Rohaczy w 1 dzien). Faktycznie jest tam jakies 35 - 40 km i ponad 2500 m w gore. Niby duzo, ale w sumke tylko troche wiecej niz przy robieniu calej Orlej z Kuznic.
Niestety, ciagle nie wiem, jak sie dostac na poczatek czerwonego szlaki kolo Zuberca, wiec odkladam ten plan.
Poki co, Rohacze robilem startujac i konczac z parkingu przed
@shumway no Rochacze to tak ale nikt mnie tam nie wniesie helikopterem. Ja mam plan z polany do polany przez Wołowiec, Banikov, koło rochackich jezior bez cofania (no poza doliną chochołowską). To jest 38km.