Wpis z mikrobloga

  • 2
Hej ketonowcy!
Rok temu zacząłem tą cudowną dietę i przez ok 3 miesiące zrzuciłem 10kg jedząc to co lubię najbardziej ( ͡º ͜ʖ͡º) nie było to takie czyste #keto bardziej bym powiedział, że #lowcarb, ale to nie ważne. Musiałem przestać bo dziwne rzeczy zaczęły mi się dziać w brzuchu ( ͡° ʖ̯ ͡°) tzn. ciagłe przelewanie w kiszkach, bardzo głośne burczenie mimo, że nie byłem głodny (najbardziej było słychać jak kładłem się spać). Teraz znowu chciał bym do tej diety wrócić, tylko boję się czy aby na pewno jest to dla mnie calkowicie bezpieczne zważywszy na tamte epizody. Spotkał się ktoś z takim czymś? Ewentualnie może jakieś badania sobie zrobić przed i w czasie diety? Dodam, że po przestaniu jedzenia tak tłusto, efekty dźwiękowe ustały.
  • 8
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@JuneJohn jeżeli to by się działo raz na jakiś czas to by nie było problemu, ale to "burczenie" miałem dzień w dzień i to naprawdę głośne, tak samo to przelewanie, jak było cicho to niezła orkiestra mi się z brzucha robiła :/ zacząłem się trochę cykac i przeszedłem na "normalne" jedzenie z nadzieją, że mi to przejdzie i tak było. Nic mnie mimo wszystko nie bolało, ale chyba nie do końca jest
  • Odpowiedz
@Nobeq: a nie nałykałes sie duzo powietrza z jedzeniem?Jak sie boisz to zainwestuj w kogos kto Cie poprowadzi i jak bedziesz miał to znowu to mu powiesz i bedzie działał.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@utros raczej nie, sposób jedzenia mi się nie zmienił, a odstawiajac tłuszcze mi to przeszło. Z tym prowadzeniem może nie było by to takie głupie, ale wiadomo o co chodzi ( ͜͡ʖ ͡€) w chwili obecnej jakoś nie mam za bardzo nadwyżki budżetowej ()
  • Odpowiedz
@Nobeq: wiesz jak moja zona szła na keto to chciałem żeby ja ktoś prowadził bo pomimo tego ze ja 1 rok wcześniej keto to się porostu bałem. Poszliśmy do gościa na 3 miesiące za 200 zł i kontakt emilowy lub live nie był problemem.Teraz gdy żonka wie już co i jak to sama ciągnie i tyle.Ale spróbuj zacząć od nowa sam i zobacz.
  • Odpowiedz