Wpis z mikrobloga

@madstorm: i bardzo dobrze, że nie ma. Płatność przelewem bardzo ogranicza konsumenta, a korzystanie z nich podczas zakupów to tylko proszenie się o problemy przy późniejszych próbach odzyskania środków
@madstorm: Ja dzisiaj kupiłem przez aplikację za 55zł i też nie mogłem płacić przez przelewy24. Wyskoczył mi komunikat, że przelwy nie obsługują dolarów czy coś takiego. Wybrałem paypala i wyszło mi 3,84zł za dolara... przez przelewy24 byłoby max 3,75zł biorąc pod uwagę dzisiejszy kurs.
@Andczej: Płatność przez przelewy 24 jest ostateczna, a przez paypala niekoniecznie. Zwłaszcza jeśli najpierw zatwierdzamy płatność a potem koszty wysyłki.
@blantek: potwierdzam cumplu, przelewy24 sa od 10 cebulionów
@ptasiek2: @Andczej:
po pierwsze primo, dla mnie jest to wygodne jak normalny przelew - paypala nie używam, nie chce mi się #!$%@?ć w kombinatorykę - paypal też na kursach przycina, a karty w USD/EUR nie mam, niedługo będę miał Revoult to może się to zmieni
po drugie primo, to już chyba 10 zamówienie, wszystkie na przelewy24 i jestem zadowolony - nie
@madstorm: Ja mam ponad 200 zamówień z Aliexpress i Gearbesta opłaconych przez przelewy24 i też nigdy nie miałem problemów, zwroty też bez żadnych problemów. Biorą max 9groszy więcej niż średni kurs NBP.
@madstorm: przecież @Andczej napisał

na paypalu można zmienić przewalutowanie ¯_(ツ)_/¯


a Ty piszesz

po pierwsze primo, dla mnie jest to wygodne jak normalny przelew - paypala nie używam, nie chce mi się #!$%@?ć w kombinatorykę

jak nie używasz to skąd wiesz co jest wygodniejsze? Ja Ci powiem, zdecydowanie paypal jest wygodniejszy niż "normalny przelew" może idź jeszcze na pocztę ten przelew wysłać.

paypal też na kursach przycina, a karty w USD/EUR