Wpis z mikrobloga

Gdyby system bitcoina przejął rolę pieniądza wojny stałyby się niemożliwe.

Jak kryptowaluty mają być traktowane poważnie przez społeczeństwo kiedy ludzie którzy w nich siedzą głoszą takie brednie, że za pomocą bitcoina zwalczą wojny i zabijanie ludzi??? Ja rozumiem rewolucję pieniądza, walkę z banksterką i rządami ale widzę, że Bitcoin ma coraz to nowe zastosowania. Niedługo ocali nas przed asteroidą, tsunami i nielegalnymi odpadami na podlasiu. Kiedy są żarty to ok. sam często prowokuje i kpię z niektórych rzeczy ale bądźmy czasem poważni! To nie grupa religijna tylko kryptowaluty! Są tutaj osoby o mentalności 16 latków które wierzą, ze jak bedzie Bitcoin to nikt nikogo nie zabije a świat zostanie zbawiony...
#kryptowaluty #sektabitcoina #bitcoin
Pobierz Emperor616 - >Gdyby system bitcoina przejął rolę pieniądza wojny stałyby się niemożli...
źródło: comment_Yf5JqKh8Z6eeRgDp8OZihsO6P9ujpxQX.jpg
  • 28
@Emperor616: bo to są sekciarze. Bitcoin to tylko lub aż wirtualne złoto i nic więcej. Bitcoin nie ma żadnego praktycznego zastosowania po za zastosowaniem w postaci wirtualnej inwestycji.

Nawet taki kelner @pawlo74 i @cyberpunkbtc dobrze wiedzą że by żyć, jeść wychować dzieci wysłać je do szkoły to muszą i będę używać dolara, funta euro i złotówki!

To są ekonomiczni kretyni.
@fervi: Tak bo jak ludzie się przerzucą na Bitcoina to zniknie nienawiść, roszczenia terytorialne, chciwość, bieda na świecie i całe zło tego świata. #!$%@? jak ja nie znoszę takiego idealizowania.
@Emperor616: No ok, ale wojna w Iraku nie wzięła się z nienawiści tylko z powodu tego, że chcieli w swojej walucie przyjmować opłaty za ropę. Może to tylko teorie spiskowe, kto wie? ;) Wtedy przynajmniej jeden lub parę powodów do wojny by zniknęło w hipotetycznym świecie.
@Emperor616: Ale nikt nie napisał, że nie :D (w sensie nie wiem), ale chodzi o to, że przynajmniej część powodów by nie miała sensu. Tyle.

Zakładam, że pawlo chodziło o to, że ciężej takie wojny finansować potencjalnie - ale nie wiem
Powody do zabijania ludzi zawsze się znajdą bo leżą w naturze ludzkiej a nie systemie płatności z jakiego Ci ludzie korzystają .


@Emperor616: przekręciłeś cały sens mam nadzieję, że teraz jesteś dumny z siebie. Jak ja kocham nowych w krypto. Tak szybko odchodzą. Każdy nabija się a potem z czasem wycofuje. Wiesz ilu było tu takich jak Wy? Gdzie oni teraz są? Ceny były dużo niższe a oni bełkotali dokładnie tak
Osy szczekają a karawana jedzie dalej

No raczej to robią inne zwierzęta ale ok. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja jestem za rewolucją i za kryptowalutami w tym BTC ale nie znoszę idealizowania jak w jakiejś sekcie. Zacytowałem Twoje słowa nic nie przekręciłem @pawlo74
Jestem tu właśnie po to aby między innymi uniemożliwić wojny i zabijanie. Nic na to nie poradzisz. To ja pracuje na ten jeden procent i nie powstrzymasz mnie.

Dziękujemy, że dzieki Twoim wpisom na wykop.pl nie będzie wojen na świecie. Jesteś nominowany do pokojowej nagrody Nobla @pawlo74
@Emperor616: ale cyber da się przekonać do logicznych argumentów a Pawło to jak bot komputerowy( ͡° ͜ʖ ͡°), zaprogramowanymi odpowiedziami.dzis już pisałem że krypto nie zmienią ludzi dlatego one nie uwolnią nas magicznie . Problemy są w ludziach najczęściej każdy chce pieniądz za nic nie robienie , a wyborcom obiecują więcej i więcej. W krypto jest kurła to samo wystarczy na ico popatrzeć i ich ceny bez
@WeselnyGiermek00: Cyber też nie daje się przekonać moim zdaniem jest gorszy bo od razu obrzuca błotem. Znają się chłopaki na technicznej stronie Bitcoina i sam z chęcią ich czytam ale dorobili do tego jakąś religie a tego to ja nie rozumiem.
@Emperor616: na tym rynku nie można wygrywac ciągle ale też trzeba mieć farta , pewnie się sfilmowali na temat jakiegoś szita i wyszło jak wyszło , każdy zły... Ale odcinając się nawet od nich to później napisze pościła że posiadanie btc w Polsce to już niedługo konieczność, CH na że ktoś liczy że jego państwo zrozumie zawsze i potraktuje inaczej. Niestety ten kraj się cofa w rozwoju ekonomicznym i mentalnym a