Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@PhiBrain: jprdl, nie rozumiem tej mody dzisiejszej, serio. () Kurde, świecić pośladami, kiedy się nie jest na plaży to dla mnie szczyt wieśniactwa i braku klasy. Jakby moja córka założyła takie gatki, to bym się załamała i zastanawiała, gdzie popełniłam błąd... (°° Ostatnio sie ciągle natykam na takie bździągwy w majtasach (bo spodenkami tego nazwać nie można)
  • Odpowiedz
@Flypho: myślę, że wszystkim nam by się żyło lepiej, gdyby ludzie mieli trochę rigczu i m.in. umieli się ubrać stosownie do okazji. Żeby np. nie świecić gołym dupskiem w sklepie, albo nie ocierać się nagim, spoconym bebzonem w autobusie o współpasażerów, itp. Wydaje mi się, że to nie są jakieś kosmiczne wymagania, raczej takie minimum.
  • Odpowiedz
@Flypho: to nie są moje wymagania. Tylko ogólnie przyjęte normy społeczne. Oczywiście można je olewać, tylko potem proszę nie narzekać, jak wujowo się żyje, bo ludzie zachowują się jak bydło, nikt nikogo nie szanuje i każdy patrzy tylko na czubek swojego nosa :)
  • Odpowiedz
@nocnica więcej odkryte tego, co powinno być zakryte. Jaki poziom atencji wtedy, wszyscy będą się oglądać :) na to też jest moda, na bycie popularnym i zauważonym, najłatwiej to zrobić odsłaniając więcej i więcej, aż nic nie zostanie :D
  • Odpowiedz
@nocnica Generalnie masz racje Dominiko. Jednak mnie to nie razi. Chce żeby obcy facet robił jej zdjęcia, chce zeby stary dziadek gapil sie na jej tylek. Jej sprawa. Moim zdaniem bierze sie to z tego ze mąż, kochanek, ojciec dzieci jej nie docenia i szuka sobie atencji u innych. A nóż nawinie sie jakiś Chad co ja wybolcuje. Pewnie sie mylę bo slaby ze mnie psycholog
  • Odpowiedz