Wpis z mikrobloga

Polecam optometrystów z vide-optyk, jak kolega pink wyżej. W vision ekspress i temu podobnych galeriowych punktach nie porafią badać wzroku, niewykwalifikowany personel odwala manianę.
  • Odpowiedz
@Romantyczny_widelec: idziesz do fielmana, np. w Dominikańskiej. Robisz sobie badanie wzroku (bo jest darmowe) i prosisz żeby Ci pokazali co tam im wyszło. Robisz zdjęcie ich obliczeń i idziesz przymierzać oprawki. Wybierasz które chcesz i zapisujesz ich numer/model. Dziękujesz, wracasz do domu i wchodzisz na luxokulary i zamawiasz szkła zgodnie z receptą. Zbliżonym sposobem (miałem receptę od okulisty) zaoszczędziłem blisko 1k zł.
  • Odpowiedz
Przymierz oprawki gdzieś i spisz model. Zamów na luxokulary - ładują do oprawek szkła JZO, jedne z lepszych na rynku. Do tego to polska firma ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Romantyczny_widelec: Tak Ci się tylko wydaje. W vide-optyk optometrystka odbierała mi szczegóły przez 35 minut. Badanie wcześniej u okulisty trwało niecałe pięć. Zgadnij, które było dokładniejsze. Badania i tak są za darmo, jak kupujesz u nich okulary.
  • Odpowiedz