Wpis z mikrobloga

Co do tej przepychanki pod kościołem w tym znalezisku https://www.wykop.pl/link/4495219/awantura-przed-kosciolem-ksiadz-chcial-wyrwac-dziennikarce-tvn24-mikrofon/

Dlaczego do cholery jasnej ten pan w sukience nie mógł poczekać do wieczoru i na spokojnie pościągać tych bucików by potem oddać na caritas? Po wuj się tam #!$%@?ł? Miał coś na sumieniu i go zabolało?

Gdy papież blaga wiernych o wybaczenie w tym samym czasie ten klecha odstawia jakieś cyrki przed kamerami by pokazać kto rządzi na parafii. To jest te katolickie bicie się w pierś w sprawie pedofilli?

No i do tego naziole z Młodzieży Wszechgejowskiej, ale oni nie podlegają bezpośrednio papieżowi jako funkcjonariusze jak ksiądz powyżej, jeszcze mogę zrozumieć ich krycie afery pedofilskiej.
https://www.wykop.pl/link/4495109/mlodziez-wszechpolska-przeszkodzila-w-antyklerykalnym-happeningu/
#neuropa #bekazkatoli #bekazprawakow #pedofilewiary
  • 20
stosują odpowiedzialność zbiorową


@motaboy: stosują ją, ponieważ pedofilia jest tuszowana masowo. To nie jest jeden, dwóch księży, ale setki, którzy w najgorszym przypadku zostaną przeniesieni na inną parafię, ale wtedy muszą naprawdę mocno sobie nagrabić. Sorry, ale jak ksiądz zbiera w popłochu buciki i robi z tego powodu awanturę, to dla mnie jasny znak, że sumienie się musiało odezwać. Katolicy zresztą nie są lepsi, bo jak pieprzone buciki mogą wywołać aż
To na kościołach innych wyznań niż katolicka też wywieszali? No to masz racje. Stanowcze nie dla odpowiedzialności zbiorowej!!!

@lakukaracza_: Nie mam ochoty na tą dyskusję. Te imbecyle zaprezentowali dokładnie tą samą postawę co ci, którzy krzyczą że "pedały to narkomani".

OGROMNIE mnie drażni agresywny, żenująco wulgarny i zlośliwy ateizm, antykatolicyzm. A to był idealny przykład. Książkowy wręcz przykład ludzi tępych, bezdennie głupich i przy okazji agresywnych. Stąd mój komentarz. Ale już
no i standardowo, tłumacz coś po ludzku, to jesteś pasywno-agresywnym śmieciem, który obraża katolików.


@Nidor: Daj proszę spokój. To było żenujące i agresywne w stosunku do KK stosowanie odpowiedzialności zbiorowej. Idź i wieszaj te buty na komisariatach policji, przychodniach lekarskich, przedszkolach i szkołach, czy biurach rachunkowych, lub sądach. W każdej tej grupie społecznej znajdziesz pedofilów.
@motaboy: ale zadna z tych grup spolecznych/zawodowych nie ukrywa przestepstw w sposob zorganizowany, poczynajac od wytycznych z samej gory. Jednoczesnie zadna z tych grup nie uwaza sie za wyrocznie w kwestiach moralnosci. Naprawde zaskakujace, ze tego nie dostrzegasz.
@lakukaracza_: @Nidor: stosują odpowiedzialność zbiorową, więc są imbecylami. To działanie nie przeciw pedofilii, ale imbecyli, gimboateistów przeciwko katolikom.

@motaboy zdajesz się nie rozumieć: akcja skierowana była do tej jednej organizacji, która nie stara się problemu zwalczać, tylko go tuszuje i ukrywa przestępców.