Wpis z mikrobloga

Co do tej przepychanki pod kościołem w tym znalezisku https://www.wykop.pl/link/4495219/awantura-przed-kosciolem-ksiadz-chcial-wyrwac-dziennikarce-tvn24-mikrofon/

Dlaczego do cholery jasnej ten pan w sukience nie mógł poczekać do wieczoru i na spokojnie pościągać tych bucików by potem oddać na caritas? Po wuj się tam #!$%@?ł? Miał coś na sumieniu i go zabolało?

Gdy papież blaga wiernych o wybaczenie w tym samym czasie ten klecha odstawia jakieś cyrki przed kamerami by pokazać kto rządzi na parafii. To jest te katolickie bicie się w pierś w sprawie pedofilli?

No i do tego naziole z Młodzieży Wszechgejowskiej, ale oni nie podlegają bezpośrednio papieżowi jako funkcjonariusze jak ksiądz powyżej, jeszcze mogę zrozumieć ich krycie afery pedofilskiej.
https://www.wykop.pl/link/4495109/mlodziez-wszechpolska-przeszkodzila-w-antyklerykalnym-happeningu/
#neuropa #bekazkatoli #bekazprawakow #pedofilewiary
  • 20
  • Odpowiedz
obie strony tego cyrku to imbecyle


@motaboy: ponieważ? Akcja miała nagłośnić milczenie w sprawie pedofilii. Katolików zapiekło dupsko, bo dla nich to oczywiście atak i szkalowanie. W tej całej akcji tylko jedna strona zachowywała się, jakby uciekła z zoo.
  • Odpowiedz
stosują odpowiedzialność zbiorową


@motaboy: stosują ją, ponieważ pedofilia jest tuszowana masowo. To nie jest jeden, dwóch księży, ale setki, którzy w najgorszym przypadku zostaną przeniesieni na inną parafię, ale wtedy muszą naprawdę mocno sobie nagrabić. Sorry, ale jak ksiądz zbiera w popłochu buciki i robi z tego powodu awanturę, to dla mnie jasny znak, że sumienie się musiało odezwać. Katolicy zresztą nie są lepsi, bo jak pieprzone buciki mogą wywołać
  • Odpowiedz
To na kościołach innych wyznań niż katolicka też wywieszali? No to masz racje. Stanowcze nie dla odpowiedzialności zbiorowej!!!

@lakukaracza_: Nie mam ochoty na tą dyskusję. Te imbecyle zaprezentowali dokładnie tą samą postawę co ci, którzy krzyczą że "pedały to narkomani".

OGROMNIE mnie drażni agresywny, żenująco wulgarny i zlośliwy ateizm, antykatolicyzm. A to był idealny przykład. Książkowy wręcz przykład ludzi tępych, bezdennie głupich i przy okazji agresywnych. Stąd mój komentarz. Ale
  • Odpowiedz
no i standardowo, tłumacz coś po ludzku, to jesteś pasywno-agresywnym śmieciem, który obraża katolików.


@Nidor: Daj proszę spokój. To było żenujące i agresywne w stosunku do KK stosowanie odpowiedzialności zbiorowej. Idź i wieszaj te buty na komisariatach policji, przychodniach lekarskich, przedszkolach i szkołach, czy biurach rachunkowych, lub sądach. W każdej tej grupie społecznej znajdziesz pedofilów.
  • Odpowiedz
@motaboy: ale zadna z tych grup spolecznych/zawodowych nie ukrywa przestepstw w sposob zorganizowany, poczynajac od wytycznych z samej gory. Jednoczesnie zadna z tych grup nie uwaza sie za wyrocznie w kwestiach moralnosci. Naprawde zaskakujace, ze tego nie dostrzegasz.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: @Nidor: stosują odpowiedzialność zbiorową, więc są imbecylami. To działanie nie przeciw pedofilii, ale imbecyli, gimboateistów przeciwko katolikom.

@motaboy zdajesz się nie rozumieć: akcja skierowana była do tej jednej organizacji, która nie stara się problemu zwalczać, tylko go tuszuje i ukrywa przestępców.
  • Odpowiedz