Wpis z mikrobloga

Reca - piłkarz który wyjechał za granicę bez znajomości angielskiego, w ostatnim dniu okienka Atalanta kupuje na jego pozycję piłkarza mimo że miesiąc temu sprowadzili właśnie Rece. Jego trener mówi że nic nie rozumie na treningach, nie łapie się nawet na lawke. Powołany tylko dlatego bo pracował z Brzęczkiem w Płocku

Dźwigała - nigdy nie zagrał dobrego meczu w lidze. Cionek/Wilusz/Salamon/Lewczuk grają regularnie w silnych ligach a Jach zaczął grać w Turcji. Dźwigała dostaje powołanie tylko dlatego że pracował z nim w Płocku.

Pietrzak - niewyróżniający się ligowiec. Dostał powołanie tylko dlatego że pracował z Brzęczkiem w Katowicach.

Błaszczykowski- nie gra od 2 lat w piłkę, dostał powołanie tylko dlatego, że jest siostrzeńcem Brzeczka.

Podwójne standardy, nepotyzm, kolesiostwo.
#pilkanozna #reprezentacja
g.....i - Reca - piłkarz który wyjechał za granicę bez znajomości angielskiego, w ost...

źródło: comment_YHmL2VeYPUvg510kkcSGmrzfia7xNd5p.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
szczerze to ja nie mogę go nigdy w całości obejrzeć, głównie z żenady, ale też żal mi chłopaka


@tabee: Parę słów po angielsku to potrafi powiedzieć każdy uczeń podstawówki. Mógł po prostu odmówić.
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: nie no, nie zamierzam go usprawiedliwiać, szczególnie że o transferze wiedział wcześniej a piłkarz ma mnóstwo czasu poza treningami i kasy na bardzo dobrego korepetytora, ale jednak ta sytuacja to przesada xD i ta biedna tłumaczka
  • Odpowiedz
  • 2
@grucki Mówiłem od początku, nam potrzeba trenera z zagranicy, który nie ma bic, absolutnie nic wspólnego z polskim bagnem piłki nożnej
  • Odpowiedz
@KapitanPieprz: Dźwigała raz na jakiś czas, rzadziej niż częściej, rozegra dobry mecz w polskiej ekstraklasie. Za to Cionek dosyć regularnie rozgrywa dobre mecze w Serie A. W kadrze zazwyczaj grał średnio, raz lepiej, raz gorzej, ale to samo można powiedzieć o Zielińskim, on też nie zasługuje na powołania? Kto za niego w takim razie Furman?
  • Odpowiedz
@boryss: ale też trochę nie rozumiem postępowania klubu. Kupili gościa, o którym musieli wiedzieć, że gada tylko po polsku i teraz zdziwko. Pewnie zafundowali mu kurs włoskiego, ale nie każdy ma umiejętności lingwistyczne i niektórym potrzeba dłuższego czasu na naukę choćby podstaw. Już lepiej byłoby go wypożyczyć od razu z powrotem do Wisły i zatrudnić dla niego nauczyciela włoskiego w międzyczasie.
  • Odpowiedz
@kabeldoprodiza: Nie. Chciałbym zobaczyć Kownackiego zamiast np. Błaszczykowskiego.

Tak jak pisałem pod innym wpisem, chętnie zobaczyłbym próbę gry 4-3-3 w naszym wykonaniu. Kiedy jak nie podczas LN?
  • Odpowiedz