Wpis z mikrobloga

Posiadam Zeusa Rta i korzystam z gotowych grzałek Clapton n80 0.25-3 omh. Grzałki długo sie nagrzewają, stygną, liquid mocno strzela, wata ze środka szybko sie wypala i po 3 buszkach czuć spalenizne. Całość palona na 40w. Polecacie coś gotowego żeby uniknąc takich sytuacji ?
#vapenation #vape #epapierosy #epapieros
  • 8
  • Odpowiedz
@Spoontan: Niestety nie używam gotowców (choć zamierzam spróbować), więc w tej materii niewiele pomogę, ale moje ostatnie doświadczenia wykazują, że Zeus jest wyjątkowo kapryśny odnośnie tego, co robisz z watą. Możliwe, że tutaj tkwi problem.

Na początek ułożenie grzałki, trzeba ją ustawić równolegle względem kanałów na watę, a nie osłonek. Druga rzecz, wata na środku powinna mocno wypełniać wnętrze grzałki, ale przy tym warto się postarać o silnie wyskubane końcówki. No
  • Odpowiedz
@Spoontan: ustaw grzałkę równolegle do tych słupków tzn jątrochę przekręć,i wydaje mi się że nie jest wystarczająco ciasno wata wsadzona,a i rozczochraj ja dobrze na końcówkach dopiero układaj
  • Odpowiedz
@Spoontan: o to chodziło,ale co do waty to faktycznie wydaje mi się że mało,jak coś znowu będzie nie tak,kombinuj z ilością waty,ja zawsze jak miałem za mało strzelało okropnie i wata na środku ciemna się robiła
  • Odpowiedz
Po pierwsze, kwestia ułożenia waty.
Po drugie, spróbuj waty SWAG Cotton od Nasty. Jest zdecydowanie bardziej chłonna niż np Cotton Bacon.
Po trzecie, jeśli chcesz spróbować dobrej jakości gotowych grzałek spróbuj Flat Claptonów od Cloud Factory.
  • Odpowiedz