Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, potrzebuję waszej rady!
Sytuacja wygląda tak, że jestem kissless virgin, lvl 24. Pomimo to nie uważam, że jestem brzydki, po prostu dużo piwniczę i najpierw na studiach, a później w pracy było mało różowych. Ale do rzeczy.
Jakiś czas temu pozałem starszą o10 lat różową, taką , obiektywnie 6/10. Chyba jej się spodobałem, bo od początku szukała kontaktu. Byliśmy też na jednym spotkaniu i nawiązywała do seksów. Ogólnie zawsze pierwsza zagaduje. Teraz wprost zaproponowała, zebym do niej wpadłna nocne picie wina (to chyba zaczy seksy, nie( ͡° ͜ʖ ͡°)). Powiedziała, że ona zrobi kolację i ona kupi wino ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk
Zgodziłem się, ale teraz mam wątpliwości i trochę się cykam. Może powinienem czekać na różową w moim wieku (taką 8/10 conajmniej) ? I czy powinienem mówić, że jestem mirkiem, stulejarzem ?
Dodam, że ona od dłuższego czasu jest sama, i chyba dlatego taka napalona
#stulejacontent #seksy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży

Co robić ?

  • Nie iść 4.7% (36)
  • Iść, ale powiedzieć wcześniej prawdę 11.5% (88)
  • Iść i nic nie mówić 83.7% (639)

Oddanych głosów: 763

  • 33
@PiersiowkaPelnaZiol: Chodzi mi o tę bombonierkę... Teraz to bukiet z jarmużu się daje, a nie zapyziałe czekoladki. :) No, jakieś wyczesane belgijskie praliny, to może jeszcze, ale jak OP wyskoczy, a nie brzmi to absurdalnie, z jakimś Merci czy produktem od Mieszko z zakurzonej półki nad głową ekspedientki w Żabce, to będzie tragedia.
Jedź do niej, ogarnij Scrabble i przypadkiem układaj same romantyczne słowa typu - seks, stosunek, miłośc, wilgotno itp, itd. Miłośc pamiętaj połóż tak, żeby ostatnia głoska zaliczyła mnożnik x9 i #!$%@?łeś to. Jak ogarnie to się zacznie dąsac, ale i tak rozłoży nogi sprowadzona do parteru mnożnikiem x9. Po #!$%@? kombinować ( ͡° ͜ʖ ͡°)