Wpis z mikrobloga

Mirki ktoś z was dorywczo pracował w wypożyczalni aut? Jak to wygląda? Bo w obecnej już mnie #!$%@? trafia i szukam czegoś innego. Obecnie mam 12.50 netto/godzinę co przy 240 godzinach miesięcznie daje ponad 3000zl, ale obowiązki za duże i psychika mi powoli siada.
#praca #wroclaw #kiciochpyta
  • 13
@janushejro po 12h stania, w międzyczasie dokładania towaru użerania się z chamskimi klientami, dokładanie przez kierownika obowiązków i to często bezsensownych, robienie w #!$%@? na wypłatach, ucinanie godzin, często po nocce budzenie mnie i darcie ryja przez telefon bo ktoś czegoś nie zrobił a ja tego nie dopilnowałem mimo że jestem takim samym pionkiem jak inni, no generalnie dużo by wymieniać. Jestem powoli przemęczony fizycznie, ale psychicznie to już w ogóle jest
dorywczo

240 godzinach miesięcznie


@SuchyArbuz: (°°

brzmi jak pół etatu na BP, w którym realnie godzinowo wychodził z grafiku ponad etat, ale oczywiście w przypadku choroby placą wg umowy.
@SuchyArbuz: W wypożyczalni każą ci myć kible, która to firma ? Ja robię dorywczo w raczej "największej" wypożyczalni w kraju, ale zarobki są dużo niższe, ale wymagane jest min. 30h dyspozycji w tygodniu i 6 nocek w miesiącu zaliczyć, więc w porównaniu do twoich 240 to wychodzi spoko.