Wpis z mikrobloga

#zuzel baraże w tym sezonie mogą być ciekawe. Z 1 ligi ROW albo LUBLIN. Mimo że jak co roku poziom pierwszej ligi jest dużo niższy obie drużyny mają zawodników objezdzonych w e-lidze. W ZG poza Dudkiem i Pepe reszta sezon dość w kratke. Przy odrobinie szczęścia można pokusić się o niespodziankę. Chodź patrząc na kolejny sezon i atrakcyjność ligi chciałbym ZG i ROW ;)
  • 11
@andrzejrybnik: baraże to przede wszystkim późna pora już i różnie może być z przygotowaniem toru. No i w ogóle ważny jest atut własnego toru. W Gnieźnie raczej zbyt objeżdżony jest Falubaz. Lublin chyba mniej, ale czy tam aż tak trudno? Za to w Rybniku już myślę, że można ich trochę przewieźć. Jensen jest dość mocny i te dwa pierwsze biegi trochę wypadek przy pracy, a Dudek dziś w ogóle MIAZGA. Na
@andrzejrybnik: Andrzej potrzebował dużo jazdy, aby złapać jakiś przyzwoity poziom, a tej w Sparcie nie dostawał za wiele, plus chyba presja mu ciążyła. No i jednak ekstraliga, to czasem już nie ma czasu, aby naprawić błąd. Dziś w Pile całkiem ładnie i agresywnie jechał. Mam nadzieję, że chłopak wróci do formy i w przyszłym roku da radę w Ekstralidze. Jonasson też ładnie się odbudował, nie wiem czy z alko, ale na