Wpis z mikrobloga

Pojechałem po nią i tak jak pisaliście #!$%@? w trzy dupy oczywiście, ale już się powoli ogarniała. Pół makijażu na twarzy, podarte pończochy i zgubiła jeszcze gdzieś kartę miejską. Jej koleżanki w podobnym stanie. Wróciliśmy do domu, ona zasnęła, teraz przed chwilą poszła się umyć i słyszę że ktoś jej coś wysyła na Messengerze. Otwieram, bo nie mamy przed sobą tajemnic. Ona czyta moje wiadomości też zanim na mnie naskoczycie. I kur*a oniemiałem. Ja #!$%@?ę, ręce mi się całe trzęsą. Ona zaraz wyjdzie spod prysznica a ja płaczę jak dziecko. Byliśmy razem trzy lata, dziewczyna złoto i to wszystko w #!$%@?. Nie wiem jak ona będzie się tłumaczyć, ale mam ochotę uciec po prostu z domu. Nie chcę tego słuchać. Ja #!$%@?ę.
Mesmerised - Pojechałem po nią i tak jak pisaliście #!$%@? w trzy dupy oczywiście, al...

źródło: comment_88ZL7Rksg9zjzxFFF16jd6t9vYhwN0tR.jpg

Pobierz
  • 262
  • Odpowiedz
@Mesmerised: bajt jak #!$%@? - jakie sa szanse ze nagle na imprezie poznala typa i gadali na messku i potem poszli do lozka? jak juz to moze jeszcze przeszloby z smsami ale na pewno nie z messengerem, chyba ze typ to byl juz jej jakistam znajomy ale jak tak to ta historia nadal mi sie kupy nie trzyma
  • Odpowiedz
@Mesmerised: powiedz jej, że w takim razie, ty pójdziesz się najbeać z kolegami i zrobisz palcówkę swojej koleżance ze studiów lub jakiejkolwiek i będziecie kwita xD p.s nie zapomnij zostawić u niej swoich majtek!

(jokes aside, bardzo mi przykro mirku, że Ci się to przytrafiło, ale pamietaj, że to cierpi jedynie Twoje ego, bo zostało przedstawione przed sytuacją, że osoba którą kochałeś nie uważała Cię za jedyną osobę, która jest upważniona
  • Odpowiedz