Wpis z mikrobloga

10-15 minut? Tyle eksperciku to jedna pozycja może trwać a nie cały seks xd.


@Chemical_Brother: Polecam spróbować w realu, a nie czerpać wiedzę z brazzers. 10 minut to może przesada, ale za długo też wcale nie jest fajne.
  • Odpowiedz
No może oprócz wątku z palcem w okolicach dupala. Ja chyba czułabym raczej dyskomfort niż przyjemność.


@Amestris: Spróbuj najpierw, bez uprzedzeń - samo uciskanie i rozciąganie okolic palcami (bez wkładania), jak np. ujeżdżasz faceta, zwykle jest bardzo przyjemne, zwłaszcza w większym podnieceniu. Do tego stopnia, że pewnie nie miałabyś wtedy już nic przeciwko, aby też płytko włożyć. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Dobry poradnik, +. Dodam: swego czasu w CKMie porady pisala Krystyna Czerny. W jednym z tekstow napisala, ze optymalnie, gdy partnerka ma pierwszy orgazm jeszcze przed penetracja. Musze powiedziec, ze ta rada duzo dobrego zrobila dla mojego zycia seksualnego, wiec polecam.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Dodam, że im grubsza pała (nie dłuższa) tym łatwiej. Czytając takie wywody raczej pomyślałbym, że skomplikowany proces i dużo #!$%@? (metaforycznie :D), w praktyce kobieta ma kisiel w majtach po 5 minutach erotycznego wstępu albo w ogóle sama się prosi i inicjuje. Nie wiem może ja mam farta po prostu, ale nie trafiłem na kobietę, która by wymagała jakiegoś szczególnego podejścia, na większość działa to samo plus jakieś indywidualne
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: piszesz teksty do jakichś babskich gazet? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
znalazłeś przepis na kobiety? ( ͡° ͜ʖ ͡°) niezłe obserwacje

@wisniowy_smak: pewnie to zależy od jednostki, ale jak w związku młodych ludzi seks jest raz na dwa tygodnie to coś mocno szwankuje imo. W moim odczuciu tydzień (pomijam takie przypadki jak okres czy na przykład grypa) to już dłuższa
  • Odpowiedz
@wisniowy_smak: jak ludzie mają dwadzieścia-kilka lat to jak mają to często robić, dwa razy w miesiącu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiadomo, wyjazd, choroba, niedyspozycja. Trafia się. Ale jak się ludzie widzą codziennie a okazji jest od groma to tydzień jest już za długi na wymówki. Ale na pewno każdy ma swoje standardy.
  • Odpowiedz
@wisniowy_smak: chyba nie następuje takie coś jak nieodwracalna strata ochoty. A na pewno nie ma to żadnego terminu ważności. Ale uważam że po tygodniu bez już można odczuć znaczny spadek chęci i "rozleniwienie". Im dalej w las tym ciemniej.
  • Odpowiedz