Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Kupilem sobie po darmowym weekendzie, fajne fajne, przyjemnie sie gra, wieczorkami gram po 1 może 2h i teraz mam pytanie. Czy w tej grze nie można przetestować innych postaci? Kupiłem standard Edition i stać mnie na wykup jednej postaci, na druga uzbieram w tym tempie za pół roku... Jak kupie postac i mi nie ppdejdzie jej styl to utopie kasę. Trochę to słabo wygląda, z tego punktu widzenia jestem lekko zawiedziony:/.
#rainbowsix
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Volter było o tym pisane wiele razy. Popełniłeś błąd bo standard edition ma tylko kilka tych operatorów reszte możesz kupić za 25k waluty w grze więc tak szybko nie odblokujesz... Więc trochę zal ale gra jest bardza fajna więc odbloko yeanie nie będzie takie trudne jak się wydaje kwestia czasu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Volter no widzisz jak chcesz to sprzedaj ta wersje co masz i kup normalna lepiej na tym wyjdziesz jeżeli chodzi o czas.. no ja mimo wszystko poswiecilbym się i odblokowywał ale nie każdy ma tyle czasu xd
  • Odpowiedz
@Erados: no muszę pooglądać te postacie i dokładnie przemyśleć skoro nie ma możliwości przetestowania :/. 30 lvl na karku, lada moment drugie dziecko, nie mam czasu na zbieranie punktów, no trudno będę grał tym co mam ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@Volter no wincej nie będzie xD ale wg mnie fajnie masz bo będziesz poznawał każdego operatora, zresztą pomyśl w ten sposób żeby się nauczyć grać każdym :) każdy operator jest dobry tj nie ma takich którymi gra się gorzej xd balans w tej grze jest bardzo dobry więc nie prz jmuj się że nie masz reszty nic nie tracisz. a kupuj tych których uważasz ze będzie ci się fajnie grało
  • Odpowiedz