Wpis z mikrobloga

@pawlo74: To nie jest bomba bo zakłada tylko 160000 za 5 lat. Liczę na 250000 za 4 lata. Szczyt bańki musiałby być rok przed halvingiem w 2024. Nie za bardzo ufam temu scenariuszowi.
@Manah: to jest bomba, wiesz ile bitków można zakumulować przez 5 lat przy tej cenie? Za piękne aby było możliwe gruby i nasza chciwość na to nie pozwoli, szczyt bańki przed halwingiem nie ma żadnego sensu. Szczyt będzie w 2021 rok po halwingu kiedy powstanie niedobór na rynku.
@pawlo74: Zauważ, że gość określił okresy między szczytami baniek i okresy spadków i oszacował liniowo okres do następnego szczytu. Jeśli jego opcja by się sprawdziła i każdy okres byłby dłuższy o około 500 dni to do następnej bańki po 2023 byłoby potem około 2500 dni czyli między halvingami 2024 i 2028 nie byłoby żadnego szczytu. Szczyt byłby wtedy mniej więcej w 2029-2030 roku. Jak dla mnie absurd bo obstawiam jeden szczyt
@Manah: kolejne bańki będą w krótszych odstępach czasu bardziej niż w dłuższych ze względu na brak inflacji, chociaż jest jeszcze jeden czynnik czyli cena, wyższa cena oznacza, że rynek musi wydać więcej fiata mimo mniejszej podaży bitcoina. Jednak według mnie ludzie uczą się na blędach i nie sprzedają a takich będzie przybywać. Więcej hodlerów i cena w kosmos.
kolejne bańki będą w krótszych odstępach czasu bardziej niż w dłuższych ze względu na brak inflacji,


@pawlo74: chcesz powiedzieć , że górnicy nie będą wydobywać kolejnych bitcoinów skoro ma być brak inflacji ? XD

Każdy kolejny wydobyty i wprowadzony do obiegu bitcoin mój drogi misiu to jest inflacja aż do ostatniego wydobytego bitcoina , coś czegoś nie może pojąć twój umysł xD