Wpis z mikrobloga

Właśnie wróciłem ze sklepu #spolem lekko wkurzony. Kupuje sobie tam normalnie zakupy, idę do kasy, pani skanuje moje produkty i widzę na wyświetlaczu cenę papieru toaletowego 20 gr wyższą niż na półce. Na początku kasjerka próbuje mi wmówić, że pewnie pomyliłem z innym towarem bo na półce stoi kilka podobnych, jednak gdy powiedziałem, że zrobiłem zdjęcie i kody kreskowe się zgadzają trochę mina jej zbledła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znając swoje prawa żądam by produkt sprzedano mi po niższej cenie i tak też się stało.
Zapytacie kto jest na tyle #!$%@?, żeby robić zdjęcia wszystkim kupowanym produktom? Tak to ja ( ͡ ͜ʖ ͡) Robię tak od zeszłego tygodnia gdzie przypadkiem wykryłem, że #!$%@? mnie na około 3zł przy cenie produktu 8zł (oczywiście po kłótni dostałem zwrot). Myślę, też nad złożeniem jakiegoś zawiadomienia do WIIH, bo złe ceny które udało mi się wykryć znikły z półek, ale na ich miejsce nie wstawiono nowych już od tygodnia.

#zalesie #sklep #oszczedzanie #oszukujo
  • 4
@mam_nadzieje_ze_moj_nick_sie_zmie tak tak, ale powiem Ci ze tak jakby częściej sie to zdarza i w roznych sklepach - dwa dni temu w Intermarche na kasie na 2 produktach inna cena niz na półce. A wczesniej w Lidlu 4 zl wyższa niz na cenowce i tez "pewnie zle pani spojrzala". Moze jak wiecej osob zacznie zwracac uwage to zaczną porzadek robić