Wpis z mikrobloga

@Scot: historia pokazuje, że jest to prawda. Zobaczcie jak dzisiaj niemcy się panoszą, robią sobie z UE prywatę i miziają z ruskimi za plecami. Oni potrzebują raz na jakiś czas jakiejś formy resetu (nie chcę żeby ktoś ginął), bo jak urosną w siłę to stanowią zagrożenie dla świata.
  • Odpowiedz
historia pokazuje, że jest to prawda. Zobaczcie jak dzisiaj niemcy się panoszą, robią sobie z UE prywatę i miziają z ruskimi za plecami. Oni potrzebują raz na jakiś czas jakiejś formy resetu (nie chcę żeby ktoś ginął), bo jak urosną w siłę to stanowią zagrożenie dla świata.


@terwer358: czasem sie zastanawiam co kryje sie w umysle wykopka
  • Odpowiedz
@terwer358: Historia pokazuje, że jurgen mieszkający 10km od janusza niczym się nie różni, tylko #!$%@? pajace u władzy robią z nami dziwne rzeczy. Co X lat powinno się raczej wymieniać polityków, a nie #!$%@?ć bombami na oklep.
  • Odpowiedz
@Scot: Ja #!$%@? wykopki dajcie już spokój. Trzeba było się zgodzić na oddanie Gdańska i tej całej autostrady to może #!$%@? byśmy żyli w miarę normalnej. Ale nieee, Beck wielki patryjota, Polska mesjaszem narodów xD
  • Odpowiedz
@ZjadamKurczaki: I potem ten "potencjał ekonomiczny" zawsze #!$%@? nasz kraj i pół Europy xD

W tym zacnym cytacie z bombardowaniami, nie chodzi stricte o zabijanie niewinnych ludzi jak w Dreźnie tylko o to żeby nie pozwolić państwu niemieckiemu na dojście do statusu potęgi bo to w ostatnich stuleciach zawsze kończy się wojną.
  • Odpowiedz