Wpis z mikrobloga

Rozumiecie, obywatele?
Jesteście złodziejami. Chce wam się pracować (debile!), pracujecie (frajerzy!), podniesiono wam podatki, nadal chce się wam pracować, rozwijać i poznawać nowe rzeczy (lewaki!), kształcić (ohydne wykształciuchy!), pracujecie dalej, znów trochę więcej pieniędzy oddajecie państwu, ale tak, żeby prawie nie było widać, i nadal tak sobie pracujecie... Jesteście złodziejami.
A nie jak porządni obywatele, siedzący na socjalu, z zawodu matki, z partnerami również operującymi kwotami pobieranymi od odpowiednich instytucji. Wy jesteście zwykłymi złodziejami, bo wam się chce.
A ty totalny przedsiębiorco z kasty biznesowej, jesteś złodziejem największym, bo dajesz pracę tym, którym chce się jeszcze pracować.
Kanalio.

#bekazpisu #neuropa #4konserwy.ru #pis.ru #polityka
Pobierz anonimek123456 - Rozumiecie, obywatele?
Jesteście złodziejami. Chce wam się pracować...
źródło: comment_84rT6qvnqsgMOSswHTUT9dxeYWhzt5RO.jpg
  • 56
@Al-3_x: Czyli jednak rozdawnictwo. To jest ściema, żadne to pieniądze na dzieci. To kasa dla rodziców, za którą PiS kupił głosy w wyborach. To jest oczywiste.

podwyższył podatki dla bogatych


Czyli jednak karanie ludzi ogarniętych. Brawo. Właśnie przez takich Januszy jest jak w chlewie.
Powinno być odwrotnie - faworyzacja osób, które coś osiągają, są przedsiębiorcami, itd. Żeby pokazywać, że warto. Teraz jak widać nie warto, bo nie dość, że zabiorą zarobione
@anonimek123456:

To kasa dla rodziców,

Uważasz, że dzieci są wstanie same z siebie rozporządzać racjonalnie pieniędzmi xD?

Czyli jednak karanie ludzi ogarniętych

W sensie mamy dowalać podatki dla tych którzy nie mają i pomagać tym którzy już mają pieniędzy aż nadmiar xD?
Genialny pomysł xD
Jedyne co się powinno zrobić to zmniejszyć biurokratyczne przepisy w tej sprawie.
Nie więcej
Nie mniej
Dobro większości zawsze jest ważniejsze niż dobro kilku cwaniaczków którzy
Pobierz Al-3_x - @anonimek123456: 
 To kasa dla rodziców,
Uważasz, że dzieci są wstanie same...
źródło: comment_YouqziAcGUMoYsjztOOoCSBSEHmdyP7v.jpg
@Al-3_x:

dzieci są wstanie same z siebie rozporządzać racjonalnie pieniędzmi


Nie. Co nie ma nic wspólnego z tematem. To jest zwyczajna łapówka - takie są fakty.

W sensie mamy dowalać podatki dla tych którzy nie mają


Nie, nie dodawać kolejnych.

pomagać tym którzy już mają pieniędzy aż nadmiar


Po prostu wspierać przedsiębiorców i ułatwiać im prowadzenie działalności.
Nie ma czegoś takiego jak nadmiar pieniędzy - to lewackie myślenie.

zmniejszyć biurokratyczne przepisy
którzy już mają pieniędzy aż nadmiar


@Al-3_x: To jest myślenie mniej więcej takie, jak reprezentuje Razem (w kilku kwestiach się z nimi zgadzam, ale na pewno nie w kwestiach ekonomicznych). Tacy jak oni chcieliby opodatkować kuriozalnym procentem osoby najwięcej zarabiające: Prezes banku miesięcznie - 146 000zł, podatek partii Razem - 103 500zł. Karanie osób, że im się życie ułożyło albo podjęli gdzieś słuszne decyzje. #!$%@?...ństwo to mało powiedziane.
http://partiarazem.pl/kalkulator/
@anonimek123456:

To jest zwyczajna łapówka

Żadna łapówka tylko pomoc rodzicom by byli wstanie utrzymać swoje dzieci.
Sorry ale biedy rodzic nie jest wstanie utrzymać swoje dziecko na odpowiedniej stopie życiowej i potem z biednych dzielnic wyrasta nam patologiczna młodzież pozbawiona perspektyw życiowych.

nie dodawać kolejnych.

Jestem jak najbardziej za tym by w świecie gdzie prawie 90% zasobów ma elita ci biedni nie musieli płacić podatków wcale.

Po prostu wspierać przedsiębiorców i
@Al-3_x: Czyli zupełnie odwrotnie niż ja.
Nigdy nie sądziłem, że stanę po stronie "prawaków" przeciwko "lewakom"...

popadnie w absurd kupowania złotych kibli


Ma do tego dokładnie takie samo prawo ze względu na zgromadzony kapitał jak rodzice którzy chcą kupić swojemu dziecku obiady w szkole. Obie strony powinny mieć taką możliwość. Nie ma czegoś takiego, że twój Fiat jest ważniejszy od czyjegoś Porsche. I nie należy w tej sytuacji zabrać mu, abyście
@anonimek123456: Nie bawię się w podziały na prawo i lewo.
Ekonomicznie w pewnych kwestiach jestem socjalistą, a w innych liberalny. Można powiedzieć ze jestem za tą słynną 3 drogą.
Kulturowo jestem konserwą bo nie chce zapomnieć o naszym dziedzictwie i postępowcem bo wiem, że czasy idą do przodu i pewne rzeczy ulegają zmianie.
Jakby tego było mało interesuje się okultyzmem i poganizmem oraz gnostycyzmem. No i jestem fanem Crowlea więc większość
@Al-3_x: To piękna hybryda. Szanuję bo

Nie umiem się ideologicznie zakwalifikować


jestem w takiej samej sytuacji.
Tylko zupełnie odwrotnie. Ale i tak widzę, że dyskusja z Tobą miałaby większy sens, niż z większością opowiedzianych po konkretnej stronie.