Wpis z mikrobloga

@MetalowyMarynarz: know that feel bro. Pocieszę cię, że po drugiej stronie barykady jest tak samo. Mnie jednak bardziej śmieszy jak mnie te enemy cwele mnie nie tykają bo widać, że jestem w #!$%@? wygearowany jak onehituje moby, ale przyjdzie trzech kolegów to od razu sie rzucą jak zwierzęta. Albo raz mialem taka sytuacje, ze horda i ally robila wq, jeden gosc caly czas do mnie emotkami w stylu sorry, beg, i
@nairoht: @Kuriozal: wszyscy narzekają, że to skalowanie jest #!$%@?, ale ja odkąd wbiłem 120 nie miałem żadnych problemów... w armsie. Fury to faktycznie, bije się moby półgodziny, ale po zmianie speca mój wojownik leci przez potwory jak rakieta, trochę gorzej na dungeonach.
@Kuriozal: jaki jest problem z wchodzeniem na dunegony? :P ¯\_(ツ)_/¯ ale tak juz mniej śmieszkując, sam gram tankiem, i zazwyczaj robie wq w bloodzie, bo moge pulnąć 30 mobow i #!$%@? wszystko w aoe w kilka sekund, ale robienie jakiejs elitki to #!$%@? 10 minut xD
no i blood jest smieszny w pvp, bo o ile nie mają healera to 1v3 ez, dzisiaj robiac wq w stormsong valley 8 osobowe party
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: @sadazin: no jasne, w końcu 10%, ale z drugiej strony zobaczcie ile macie order hall resources i czy 10% więcej/mniej zrobiłoby różnicę :P szczególnie, gdy sam blizzard tłumaczy to w następujący sposób: warmode to nie jest 10% więcej wszystkiego ale czasami cie rogal zgankuje, tylko to jest pvp shard do #!$%@? się a, a te 10% to bonusik jak juz po 2h #!$%@? wkoncu skonczysz tego wq xD