Wpis z mikrobloga

@paqo: ostatni odcinek był dla mnie definicją tego, czym ten serial dla mnie jest. Szczególnie te przepiękne zdjęcia na początku odcinka <3
  • Odpowiedz
@paqo: Jeśli chodzi o spin offy poważnych serii to rzeczywiście ciężko znaleźć dobry jednak z komediowych spin offów naprawdę świetne są Frasier (spin off Cheers), Boston Legal (spin off The Practice) no i Simpsonowie (spin off The Tracey Ullman Show) o których już niemal nikt nie pamięta że to jest spin off.
  • Odpowiedz
@its_all_in_the_game: najważniejsze żeby się skończył w porę. Najgorzej jak producenci doją serial dopóki oglądalność nie zacznie sięgać dna a potem w pół sezonu próbują posklejać wszystkie wątki w jakiś sensowny finał. Breaking Bad był dobry bo go nie ciągnęli do absolutnej śmierci, zakończyli z sensem.
  • Odpowiedz
@its_all_in_the_game: Dla mnie serialem który poszedł do likwidacji zupełnie bez sensu zawsze był i będzie Freaks and Geeks. Zrobili tylko jeden sezon. Absolutnie świetny scenariusz, genialna obsada młodych aktorów którzy później zrobili duże kariery, polecam wszystkim obejrzeć. Serial na początku miał bardzo dobrą oglądalność, potem stacja zaczęła zmieniać godziny emisji z tygodnia na tydzień tak że ludzie nie wiedzieli kiedy będzie następny odcinek (podobno dlatego że poważniejszy ton serialu nie pasował
GreenFlem - @itsallinthegame: Dla mnie serialem który poszedł do likwidacji zupełnie ...
  • Odpowiedz
@paqo: bardzo dobry serial produkcyjnie ale mało się dzieje. w breaking bad już 1 sezon miał akcje jakich 3 sezony better call saul nie miało. to oczywiste biorąc pod uwagę temat ale nie ma czym się tak podniecać.
  • Odpowiedz