Wpis z mikrobloga

@Snowenik: o #!$%@?, to ja cofam moje słowa, w porównaniu do twoich problemów moje bóle głowy to pikuś xD
Ale żeby nawet jako kierujący cię brało to ja #!$%@?. Właśnie prowadząc powinieneś czuć się najlepiej. Może idź do lekarza się przebadaj.
leki za wiki:
Dimenhydrynat (Aviomarin) – dostępny w postaci tabletek albo gumy do żucia[1].
Prometazyna (Diphergan) – sprzedawany na receptę[2].
Środki pochodzenia roślinnego, zawierające sproszkowane kłącze imbiru (Zingiberis rhizoma) (np.
  • Odpowiedz
@Sertralina: sprawdze to jeszcze, dzieki. Problem w tym ze, chyba podczas brania wiekszosci takich lekow nie mozna legalnie prowadzic, gdyz niektore usypiaja i maja tego typu podobne skutki uboczne.
  • Odpowiedz
@Snowenik: No niestety :< Ale jak jest aż tak źle, że nawet jako kierowcę Cię bierze to może ondansetron? Przed jazdą. Bardzo silny jest, ale nie przeszkadza w prowadzeniu, dostawałam przeciwwymiotnie przed operacją i super się sprawdził.
  • Odpowiedz
@wyk0pek95: Zrezygnowalem na razie i nie probowalem jeszcze. Z wiekiem byc moze w ogole to Ci przejdzie, nie wiem ile masz lat teraz. Na upartego da sie to pewnie zrobic przykladowo na aviomarinie. Tyle ze on otepia, co na dluzsza mete jest nierozsadne no i nie mozna pod jego wplywem prowadzic. U mnie to tez stres pewnie zrobil swoje, bo wiedzialem ze takie cos bylo bardzo prawdopodobne. Poza tym jakbym mial
  • Odpowiedz