Wpis z mikrobloga

Glupie pytanie.

Chce z Zona pojechac do Anglii i spedzic weekend w takim typowym angielskim domu na wsi. W UK bywam czesto. Ba! Nawet mam rodzine, ale zawsze wies byla traktowana po macoszemu.

Nie ma to byc jakis wydupiony w kosmos hotel, ale maly rodzinny hotelik czy podobny bed & breakfast. Jak to w tych wszystkich programowach na kanalch typu Domo+ pod tytulem: Uciekczka na wies.

Mala wiocha. Jakis sklep, pub i ew. miejsce do spacerow.

Plottwist: Najlepiej by bylo mi to polaczyc z wizyta w Londynie. Niechce specjalnie wynajmowac po to samochodu. Cos w zasiegu komunikacji z centrum Londynu.

Gdzie szukac? Bo na bookingu slabo.
Airbnb tez tak sobie. Mam wrazenie,ze malo autentyczne.
Kiedy w fajnym takim 200 letnim domku spalem gdzies pod Stansted przy powrocie z Azji, ale samoloty rujnowaly " country experience"

Jakie miejscowosci?

@benzdriver

#uk #emigracja #podrozujzwykopem #anglia
  • 12
@bigger: Gdybyś chciał zrobić objazdówkę na zachód to polecam kierunek na Bath i tam zobaczyć Castle Combe, Avebury, Malborough, zajechać do Bath, tam SPA na dachu budynku + chwila w Bristolu, a spowrotem to albo dołem przez Salisbury, Surrey i tam np do Shere, Hampton, Richmond, Kew (ogolnie te okolice wypas) albo górą przez Pangbourne, Sonning, Henley on Thames, Marlow, Cookham (Cliveden warto), Eton, Windsor. Samochod na Heathrow wynajmiesz za 40
@bigger: obczaj www.i-escape.com sa tam wlasnie male hoteliki do wyboru, takie z klimatem i wszystkie zrecenzjonowane przez pracownikow. Do wyboru od tanszych do drogich, ale wszytskie z klimatem, polecam te w cornwalli.