Wpis z mikrobloga

@sing: no świetny pomysł, jak ktoś udowodni że zdjęcie z serialu to udawać że nic się nie stało i usuwać, bo przyznanie się do błędu pod wpisem parzy XD Weź typie przemyśl podejście, przy czym nawet nie wiem czy to zdjęcie jest z serialu czy nie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: nie spinaj tak dupki, piszę że usunę wpis, bo myślę że @halo-policja nas po prostu trolluje, bo ja pamiętam to zdjęcie z jakiegoś artykułu na temat gdańskiego marszu równości, chyba 2 lata temu.

JUŻ #!$%@? WIDZĘ JAK W SERIALU DLA MŁODZIEŻY POZWALAJĄ NA TEKST "HOMO DO GAZU" NO #!$%@? JASNE XDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@bartoszp: weź się doucz, ponieważ RODO nie porusza kwestii publikacji wizerunku przez osoby fizyczne, a mem którego nie jestem autorem tak naprawdę nawet nie jest moją autorską publikacją ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdybyś nie zachował się jak dziecko to może i usunąłbym ten wpis, ale jak zaczynasz mnie straszyć ustawami i interwencjami to ssij pałę. 25% Polaków ma jakieś zaburzenia psychiczne, nie jest to w żaden sposób
  • Odpowiedz
@sing: "Homo do gazu" Jak mnie #!$%@?ą takie teksty. Dałbym takiej osobie pistolet i zalecił osobiste znalezienie i zabicie jakiegoś homo...
  • Odpowiedz
@orfan: te najmocniejsze prawaki mają mocno nasrane we łbach. Sam w życiu prywatnym spotykam się z komentarzami, że (cytuję) "wszystkich brudasów to bym rozstrzeliwał albo wysyłał hEHe pontonikiem z powrotem do domku", a jak kiedyś odpowiedziałem że sam znam dwóch programistów z Pakistanu i czy ich też by zabił to dopiero wtedy puścił buraka.
  • Odpowiedz
@Conscribo: tego mema nigdy nie rozumiałem, bo ja też bym wolał hiszpankę od polki i nawet mógłbym o tym napisać wpis na blogu, gdyby mi za to płacili XD
  • Odpowiedz