Wpis z mikrobloga

Chco mnie oszukac!
Jakiś czas temu (w czerwcu) kupiłem kilka części na #autodoc, bo moje #bmw było chore. Pomijając fakt, że po skonsultowaniu z nimi terminu dostawy umówiłem się z #mechanikasamochodowa na wymianę tych części. Zobaczyłem, że nie wysłali części w ustalonym terminie, więc odrazu się do nich odezwałem - po czym okazało się, że jedna z części jest uszkodzona i nie wiedzą, czy mają czekać na tą część i wysłać mi wszystkie, czy wysłać bez tej jednej części w trybie natychmiastowym. Wybrałem tę drugą opcję, oczywiście w ramach przeprosin zaoferowali mi extra rabat przy następnych zakupach. Wszystko ładnie, pięknie - ale co z pieniędzmi za część, której nie dostanę? W tym miejscu zaczynają się screenshoty - Pieniądze niby zostają odlożone do "depozytu", do którego nie mam wglądu, więc muszę zaufać na słowo. Minęło trochę czasu, znów chcę zamówić części i od wczoraj udało mi się złapać z nimi raz - pani poinformowała mnie, że rabatu nie będzie, bo aktywny jest jakiś inny rabat na ich stronie (codziennie są rabaty) , a pieniądze z depozytu automatycznie będą odjęte od kwoty do zapłaty przy następnych zakupach. Do sedna - nic odejmowane od kwoty nie jest, nie mogę się z nimi skontaktować, a po moich 20 euro ani widu, ani słychu. Reszta screenshotow w komentarzach.

#motoryzacja #oszukujo #zakupyzchin
Onkan - Chco mnie oszukac! 
Jakiś czas temu (w czerwcu) kupiłem kilka części na #Auto...

źródło: comment_Wtmjawau2zRUTP0qucv8Gx2z6Knt3LjX.jpg

Pobierz
  • 6
@Onkan: powiem ci ze ja musialem pisać do pośrednika płatności o zwrot hajsu bo mi wyslali nie to co chcialem i nie odpisywali na maile. Jak pośrednik do nich napisal to na drugi dzien mialem telefon od nich.